Polyingo İle İngilizce Öğrenin

0
1073
polyingo uygulama inceleme

Akıllı telefonlarımız için geliştirilen mobil uygulamalar, günlük hayatımızı kolaylaştırdığı gibi dil öğrenmemize de yardımcı oluyor. Bildiğimiz üzere yabancı dilin iş ve sosyal hayatımızdaki önemi gün geçtikçe daha çok artıyor. İngilizcenizi geliştirebilmeniz için pratik yapma imkanı sunan birçok mobil uygulama bulunuyor. Birbirinden farklı dil öğrenme uygulamalarıyla keyifli vakit geçirerek kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Mobil uygulama dünyasında İngilizce’yi farklı şekillerde öğretme yöntemleriyle oldukça çeşitlilik olduğunu söyleyebiliriz. Play Store ve App Store’da sayısız uygulama bulabilirsiniz. Kelime haznenizi zenginleştirecek ve telaffuzunu geliştirecek bir uygulama olan Polyingo ise bu anlamda oldukça başarılı. İngilizce öğrenmenin en iyi yollarından biri hiç kuşkusuz konuşma pratiği yapmaktır. Bunu eğlenceli hale getiren Polyingo uygulamasına yakından bakalım.

Eğlendirerek Dil Öğreten Uygulama: Polyingo

Polyingo uygulaması ile İngilizce öğrenmek çok eğlenceli! Uygulama, pratik yapma konusunda sizlere oldukça farklı bir deneyim yaşatacak. Trend kelimeler hakkında video çekebilecek, cümlelerin kelime kelime çevirilerini görebileceksiniz. Üstelik bu uygulamada sizlerle aynı dili öğrenmeye çalışan ya da öğrenmeye çalıştığınız dile hakim olan insanlarla tanışabiliyor, sohbet edebiliyorsunuz. Farklı tarzıyla diğer dil öğrenme uygulamalarından ayrılan Polyingo, eğlenceli bir öğrenme süreci sunuyor.

Uygulamayı indirdikten sonra ana dilinizi, yabancı dillerinizi ve kendiniz hakkında kısa bir bilgi paylaşarak profilini oluşturuyorsunuz. Polyingo, temelde video paylaşımları yaparak ve izleyerek İngilizce pratiği yapmanızı sağlıyor. Bir kelime, atasözü, deyim ya da replik hakkında videolar çekip diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcıların paylaştıkları videoları beğenebilir, videolara yorum yapabilirsiniz.

polyingo uygulamasi

Polyingo, en çok kullanılan kelimeleri ayrı kategoride gösteriyor. Ayrıca siz de istediğiniz kelimeleri aratarak o kelimelerle ilgili paylaşılmış videoları görüntüleyebiliyorsunuz. Video paylaşımları sayesinde hem kelimelerin anlamlarını hem de telaffuzlarını  öğrenmiş oluyorsunuz.

Uygulamadaki kullanıcıları takip ederek onlarla konuşabilir, pratik yapabilirsiniz. Diyalog kurarak pratik yaptıkça İngilizcenizin daha kolay ve hızlı şekilde geliştiğini göreceksiniz. Video destekli pratikler sayesinde kelimelerin cümle içinde ne şekilde ve hangi farklı anlamlarda kullanıldığını öğreniyorsunuz. Diyaloglarınızda da bu kullanımları pekiştirerek öğrenme sürecinizi etkili hale getirmeniz mümkün.

Siz de keyifli vakit geçirerek İngilizce öğrenmek istiyorsanız Polyingo uygulamasını deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Uygulama Play Store ve App Store mağazalarında mevcut. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek akıllı telefonunuzda İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

‎Polyingo
‎Polyingo
Developer: Mahmut Taskiran
Price: Free+
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot
  • ‎Polyingo Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz