Planet of Heroes

0
3519

Mobil cihazlar ile uyumlu multiplayer özelliğine sahip oyunlara bir yenisi daha eklendi. Çok oyunculu ve online olarak oynanan Planet of Heroes, App Store üzerinde iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yerini aldı.

Planet of Heroes oyunu akıllı telefon kullanıcıları için gerçek zamanlı bir savaş oyunu deneyimi sunuyor. Etkileyici grafikleri, muhteşem ses efektleri ve birbirinden göz alıcı görselleri ile yeni bir oyun deneyimine hazır olun.

Planet of Heroes indirildikten sonra ilk olarak size bir eğitim modu sunuyor. Bu eğitim modu ile oyunun nasıl ilerlediğini, nasıl oynamanız gerektiğini öğreniyorsunuz. eğitim modunu geçtikten sonra artık nefes kesen maçlara çıkmaya hazır oluyorsunuz.

Planet of Heroes oyununda 11 adet kahraman bulunuyor. Tabi ki her kahramanın kendine özgü yetenekleri var. Bu kahramanları kullanarak yapacağınız maçlar ise 3×3 şeklinde yapılıyor. 7 dakikalık bu maçlarda diğer Planet of Heroes oyuncuları ile karşı karşıya geliyorsunuz.

Oyun içinde kazandığınız maçların ardından çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Bu ödüller oyun içerisinde yeni kahramanların kilidinin açılmasında, kahramanlarınızın yeteneklerinin geliştirilmesinde, yeni kıyafetler alarak görünümlerinin güzelleştirilmesinde ve yeni güçler kazanmalarında etkili oluyor.

Planet of Heroes oyununda kahramanlarınızın güçlerini artırmak için rün adı verilen seviyeleri atlamanız gerekiyor. Rünler totalde 6 seviyeden oluşuyor. Bulunduğunuz seviyede yer alan bütün rünleri satın almadan bir üst seviyeye geçiş yapamıyorsunuz. Bütün bunların dışında ekipman sekmesinde bulunan nesneleri toplarsanız zırh, sağlık, saldırı hasarı, zırh delme gibi özellikleri yükseltme imkanına sahip oluyorsunuz.

Planet of Heroes oyununda akıcılığın sağlanması için günlük görevler bulunuyor. Günlük görevleri ve ilk 5 maçı tamamladıktan sonra yine çeşitli ödüllerin sahibi oluyorsunuz.

Oyun içerisinde Beast, Golem, Shamans ve Archon adı verilen dört çeşit yaratık bulunuyor. Bu yaratıkların her biri öldürüldüğü zaman farklı bir özelliğe sahip olmanızı sağlıyor.

Planet of Heroes oyununda 4. seviyeye geldiğiniz zaman görevler modu etkinleşiyor. Görev modunda seçtiğiniz 3 kahraman ile verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Eğer kahramanlardan biri ölürse geriye kalanlardan birini seçerek görevleri yapmaya devam ediyorsunuz. Ölen kahramanların belli bir süre geçtikten sonra yeniden canlandığını belirtmeden geçmeyelim. Görevi başarılı bir şekilde tamamladığınız zaman yine çeşitli ödüllere sahip oluyorsunuz.

Savaş oyunlarında yeni bir deneyim yaşatan Planet of Heroes oyunu farklı dillere sahip olarak oynanabiliyor. Ayrıca oyun içi satın almalar yaparak çeşitli nesnelere ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Planet of Heroes’i ücretsiz olarak App Store üzerinden indirebilirsiniz.

‎Planet of Heroes - MOBA 5v5
‎Planet of Heroes - MOBA 5v5
Developer: MY COM
Price: Free+
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot
  • ‎Planet of Heroes - MOBA 5v5 Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz