PKTBALL – Endless Arcade Smash Sport

0
2119

Paramparça etmeye hazır olun! Yeteneklerinizi ve reflekslerinizi test eden bu farklı tenis oyununda, en yüksek skor için mücadele edin ve Pktball’un ustası olun. Tenis tutkunlarıyla beraber tenise ilgi duyan ancak aktif bir girişimde bulunamayan kişiler için de ideal bir platform sunan uygulama, reflekslerinizi geliştirmeniz ve sınamanız adına fazlasıyla elverişli. Ayrıca daha önce oyunu deneyimlemeyenler için başlangıç aşamasında uygulamalı olarak gösterilen öğretici bilgiler, ihtiyaç duyacağınız her şeyi kolayca öğrenmenizi sağlıyor.

Arkadaşlarınızın önüne geçin, dünya çapındaki liderlik listesinde sıranızı kontrol edin. İster dünyanın dört bir yanında seçeceğiniz kişiler ile oynayın, ister yerel çoklu oyuncular ile karşılıklı meydan okuyun. Tek bir telefon ya da tablet üzerinde dört oyuncuya kadar mücadele edilebileceğiniz uygulamada yeni bir karakter ve oyun alanı talep ediyorsanız internet bağlantınızın olmasına dikkat edin. Diğer yandan günlük meydan okumalarda yer alarak puan kapabilir, PKTGRABBER mini oyununda şansınızı deneyebilirsiniz. En iyi PKTBUDDY’nizi bulun ve skor liderini yenin. Yeteneklerinizi yeni PKTBUDDIES edinmek için kullanın. Üstelik her biri kendine ait temalı oyun alanı ve müziği bulunan 20’nin üzerinde PKTBUDDIES biriktirebilirsiniz. Tek bir iPhone ya da iPad üzerinde arkadaşlarınızla karşılıklı yapacağınız maçlarda yeteneklerinizi güçlendirebilirsiniz. Tek bir cihaz üzerinde dört arkadaşa kadar çoklu oyuncu deneyimini kesinlikle yaşamalısınız. Platformun kolaylığının yanı sıra performans göstermeye gelince zorluğunu gözler önüne seren Pktball, hızlı ve atik olmayı gerektiriyor. Her ne kadar tenis oyunu olarak karşımıza çıksa da sanal ortamda bazı kurallar bilinenden farklı olabiliyor. Oynadıkça stratejisini kapabileceğiniz ve kendinizce yöntemler geliştirebileceğiniz oyun sadece App Store uygulama mağazasında yerini alıyor.

Evrensel bir oyun olarak kullanıcılara sunulan Pktball, yalnızca iPhone ve iPad modellerinde kullanılabiliyor. En iyi performansı alabilmek için ise iPhone 5 ve üzerindeki modellerde tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Yüklemesi ve oynaması ücretsiz olan oyunda karakterler uygulama içi satın alınabiliyor. Fakat bu özelliği kullanmayı düşünmüyorsanız kolayca ayarlar ve uygulama içi satın alımlar adımlarını takip ederek devre dışı bırakabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda güncellenen sürümü ile hatalarında giderildiği oyunu oynamak için daha fazla vakit kaybetmeyin, listelere hızlı bir giriş yapın.

‎PKTBALL
‎PKTBALL
Developer: Laser Dog
Price: Free+
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot
  • ‎PKTBALL Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz