Pinch – Oyuncu, Arkadaş ve Takımlar İçin Sohbet

0
1575
pinch oyuncu takimlar icin sesli sohbet uygulamasi

Mobil cihazınızda oyun oynarken bir yandan da sohbet edin. Pinch – Oyuncu, Arkadaş ve Takımlar İçin Sohbet uygulaması, mobil cihazlarda oyuncular için geliştirilen bir sesli sohbet uygulaması. Sevdiğiniz oyunları oynarken takım arkadaşlarınızla sohbet etmenizi mümkün hale getiriyor. Hadi uygulamaya yakından bakalım.

Pinch – Oyuncu, Arkadaş ve Takımlar İçin Sohbet mobil uygulaması, hangi oyunda olursanız olun oyun arkadaşlarınızla ve takımınızla sesli sohbet etmenizi sağlıyor. Uygulama, arka planda çalışarak sohbet keyfinizi devam ettiriyor.

Oyuncular için ideal bir uygulama olan Pinch – Oyuncu, Arkadaş ve Takımlar İçin Sohbet oyunlarda sizi avantajlı hale getirebilir. Sesli sohbet özelliği ile takımınızdakiler ve diğer arkadaşlarınızla birlikte strateji geliştirebilirsiniz. Pinch sizi ve takım arkadaşlarınızı rekabette ön sıralara getirebilir.

Mobil cihazda oyun sırasında en iyi sesli sohbet deneyimini sunmaya çalışan Pinch, oynadığınız oyunlarda sizleri arka planda destekliyor. Oyundan çıkmadan arkadaşlarınıza erişim ve grup görüşmesi başlatma gibi özellikleri bulunuyor.

Kimin çevrimiçi olduğunu, grupta kimlerin olduğunu görebiliyorsunuz. Gruba katılarak arkadaşlarınızla anında bağlantı kurmanız mümkün. Arkadaşlarınız çevrimiçi değil mi? Onları uygulama üzerinden arayarak haberleşebilirsiniz. Bir arkadaşı aramak, onu otomatik olarak gruba davet eder. Böylece aramalara ve bir sonraki oyun oturumuna katılmasını kolaylaştırır.

Pinch – Oyuncu, Arkadaş ve Takımlar İçin Sohbet uygulamasında arkadaşlarınız çevrimiçi olup bir oyuna başladığında size haber verebilirler. Siz de arkadaşlarınızın olduğu gruba katılıp rekabete sesli şekilde devam etme keyfini yaşayabilirsiniz.

Basit arayüzü sayesinde kolaylık sunan ve oyuncular için ideal bir uygulama olan Pinch – Oyuncu, Arkadaş ve Takımlar İçin Sohbet uygulamasını siz de deneyimleyebilirsiniz.

Mobil cihazınızda oyun oynama deneyimini daha iyi hale getiren Pinch uygulamasıyla tanışmak isterseniz Google Play Store ve App Store’u ziyaret edebilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyin ve takımızla sesli sohbetler gerçekleştirin.

‎Pinch - Voice Chat for Gamers
‎Pinch - Voice Chat for Gamers
  • ‎Pinch - Voice Chat for Gamers Screenshot
  • ‎Pinch - Voice Chat for Gamers Screenshot
  • ‎Pinch - Voice Chat for Gamers Screenshot
  • ‎Pinch - Voice Chat for Gamers Screenshot
  • ‎Pinch - Voice Chat for Gamers Screenshot
  • ‎Pinch - Voice Chat for Gamers Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz