Magic Video Maker -Video Yapıcı, Video Düzenleyici

0
1239
magic video maker video duzenleyici uygulama inceleme

Videolarınızı bambaşka hallere dönüştürerek daha ilgi çekici hale getirmek mi istiyorsunuz? Magic Video Maker -Video Yapıcı, Video Düzenleyici mobil uygulaması, tam da size göre! Temel araçlarının yanında birbirinden farklı efektleri ile Magic Video Maker, videolarınızı sanatsal bir hale dönüştürecek. Hadi uygulamanın özellikleri ile tanışalım.

Magic Video Maker -Video Yapıcı, Video Düzenleyici uygulaması tüm düzenlemeleri kolay adımlarla ve eğlenceli araçlarla sunuyor.  Videoyu dilediğiniz uzunlukta kesin ya da bölün veya birden fazla video klibi birleştirin. Magic Video Maker, bu işlemler esnasında video kalitesini düşürmez. Videonuzu yavaşlatmak ya da hızlandırmak mı istiyorsunuz? Uygulamada istediğiniz şekilde video hızını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Videoları dikey veya yatay olarak çevirin, kırpın, hızlandırın. Temel araçların hepsini ücretsiz olarak uygulayın. Tercihinize göre parlaklık, kontrast, canlılık ekleyebilmeniz mümkün. Videonuzu daha canlı hale getirerek iyileştirmeler yapın. Magic Video Maker, Vlog yayıncıları için de iyi bir tercih olacaktır. Uygulama, videodaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpar. Videonun sesini tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Konuşma aralıkları, tekrarlayan içerikler, eğlence videoları, yüksek kaliteli videolar vb. için oldukça başarılı şekilde düzenlemeler yapabileceğiniz bir uygulama! Üstelik tüm bunları kolay adımlarla ve birbirinden farklı ve havalı şablonlarla birlikte yapıyor.

Video Filtreleri ve Geçişleri

Videonuzu sanatsal bir hale getirebileceğinizden bahsetmiştik. Magic Video Maker’da videonuza sinema tarzı video filtreleri ve özel efektler ekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel video geçişleri ile videonuzda farklı ve ilgi çekici bir görünüm elde etmeniz mümkün. Geçişler, videonuzu daha tamamlayıcı ve özelleştirici olacaktır.

Uygulamanın kütüphanesinde birçok ücretsiz müzik bulunuyor. Videonuza, ücretsiz müzikleri veya Vlog müziklerini ekleyebilir ya da kendi ses dosyalarınızı kullanabilirsiniz. Muhteşem ses efektleriyle videonuzu kişiselleştirin.

Uygulamada seçim yapabileceğiniz birden çok metin fontu bulunduğunu da belirtelim. Bunları kullanarak videonuza istediğiniz tarzda metin ekleyebilirsiniz. Ayrıca popüler çıkartmalardan da faydalabilirsiniz.

Videolarınız için güçlü bir düzenleme olan Magic Video Maker uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Video kalitesini düşürmeden dışa aktarma yapabileceğiniz bu uygulamada istediğiniz düzenlemeleri kolayca yapın ve videolarınızla öne çıkın! Mobil uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Magic Video Maker
Magic Video Maker
Developer: APPS INNOVA
Price: Free
  • Magic Video Maker Screenshot
  • Magic Video Maker Screenshot
  • Magic Video Maker Screenshot
  • Magic Video Maker Screenshot
  • Magic Video Maker Screenshot
  • Magic Video Maker Screenshot
  • Magic Video Maker Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz