PhotoRoom – Fotoğraf Tasarımcısı

0
2330
photoroom uygulama inceleme

Fotoğraflarınızı profesyonel kalitede düzenlemek ister misiniz? Sizleri saniyeler içerisinde en iyi düzenlemeleri yapabileceğiniz bir uygulama ile tanıştıracağız. PhotoRoom – Foto Tasarımcısı, en çok ihtiyaç duyulan arka plan düzenleme konusunda harika sonuçlar ortaya çıkarıyor. Uygulama hem kişisel kullanım için hem de küçük işletmeler için tercih edilebilir diyebiliriz. Profesyonel programların kullanım zorluğunu düşünürsek bu uygulama, pratik ve kolay kullanım sunmasıyla sizlere yardımcı olacaktır. Hadi uygulamanın detaylarına bakalım.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları ile mevcut fotoğraflarımıza birbirinden farklı dokunuşlar yapabiliyoruz. Geliştirilen mobil fotoğrafçılık uygulamaları bu anlamda kullanıcılara farklı özellikler sunuyor. Özellikle arka plan yok etme ya da düzenleme için birçok uygulama bulunuyor. Bunlar arasından PhotoRoom ise başarılı sonuçlarıyla kendini öne çıkarmış durumda. Fotoğraftaki nesneleri ve kişileri otomatik olarak algılayıp kırparak en iyi görüntüleri oluşturuyor.

PhotoRoom, seçtiğiniz bir fotoğraftaki arka planı saniyeler içerisinde kaldırarak fotoğrafa başka bir arka plan ekleyebilmenizi sağlıyor. Ayrıca arka planı değiştirdikten sonra elde ettiğiniz fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Uygulamaya yüklediğiniz herhangi bir fotoğrafınızı, bir dergi kapağı veya hareketli fotoğraflar haline çevirebilme imkanınız da var.

photoroom foto tasarimci

PhotoRoom İle Neler Yapabilirsin?

  • e-ticaret ve pazar yerleri için ürün görselleri
  • Şirket veya sosyal ağlar için fotoğraf ve profil resimleri
  • Mağazanızı veya etkinliğinizi sergilemek için Instagram hikayeleri
  • Komik kolajlar ve çıkartmalar

PhotoRoom uygulaması ile arka planı bulanıklaştırabilir, silebilir ya da nesnenin yeniden renklendirilmesi için solgunlaştırabilirsiniz.

Saniyeler içerisinde stüdyo kalitesinde görüntüler oluşturun. Tek dokunuşla arka planı kaldırın ve bir ürünü veya modeli sunabilecek bir görüntü oluşturun. PhotoRoom – Foto Tasarımcısı, nesneleri düzenleyerek görüntüleri yakalamanızı, düzenlemenizi sağlayan, başarılı bir uygulama diyebiliriz. Ayrıca kolay kullanım sunmasıyla da mobil cihazınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulama olduğunu tekrar belirtelim.

photoroom uygulamasi

Uygulamada, fotoğraflardaki filigranı kaldırmak ve daha fazla şablon kütüphanesine erişmek için abone olabilirsiniz. Abonelikle daha yüksek çözünürlüklü dışa aktarma da yapabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızdan arka planı kaldırmak için ihtiyacınız olan işlemleri, küçük dokunuşlarla kısa sürede gerçekleştirin. Siz de PhotoRoom – Foto Tasarımcısı uygulamasını deneyimlemek isterseniz Google Play Store veya App Store’dan akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz