Pac-Man’in Yeni Çevrimiçi Oyunu, Twitch’e Geliyor

0
1356
pac man twitchte oynanabilecek

Efsane oyunlardan biri olan Pac-Man, gelecek aydan itibaren Twitch’te oynanabilir olacak. Pac-Man’in Twitch kanalı üzerinden oynanabilecek versiyonu olan Pac-Man Live Studio, hiçbir indirme gerektirmeyecek.

Amazon Game Studio tarafından Pac-Man’in 40. yılına özel olarak geliştirilen Pac-Man Live Studio, popüler çevrimiçi oyun yayın platformu Twitch’e geliyor. Pac-Man’in geliştiricisi Bandai Namco ve Twitch’in sahibi Amazon Games tarafından yapılan duyuruya göre Pac-Man Live Studio, haziran ayından itibaren Twitch üzerinden erişime açık olacak. Oyun, Twitch kanalı üzerinden oynanabilecek.

Pac-Man Live Studio oyununda farklı oyun modları bulunuyor. Klasik modda, bilinen Pac-Man labirentleri yer alıyor. Sınırsız modda, oyunu en fazla dört kişi olacak şekilde arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Yüksek bir skor için rekabet edebiliyorsunuz. Ancak her oyuncunun sadece bir canı oluyor. Stüdyo modda ise labirentleri kendiniz tasarlayarak diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.

Twitch kanalı üzerinden erişilebilecek olan Pac-Man Live Studio oyunu, net bir tarih olmasa da gelecek aydan itibaren oyuncuların karşısına çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz