OPPO ve OnePlus Ortaklığında Yeni Adım: İki Şirket Birleşiyor

0
1250
oppo oneplus birlesiyor

OnePlus, OPPO ile olan ortaklıklarını daha ileri taşıyacaklarını duyurdu. OPPO ile daha fazla entegre olacaklarını söyleyen OnePlus CEO’su, iki şirketin aynı çatı altında devam edeceğine dikkat çekmiş oldu.

İki akıllı telefon devi OnePlus ve OPPO’nun araştırma ve geliştirme çalışmaları birlikte yürütülüyordu. OnePlus CEO’su Pete Lau tarafından yeni paylaşılan bilgiye göre ise bu ortaklığı yeni bir dönem bekliyor. Lau, OPPO ile çalışmalarının iyi sonuçlar verdiğini ve OPPO ile daha yakından çalışacaklarını açıkladı. Bu da iki şirketin birleşeceğini gösteriyor.

OPPO ve OnePlus Birleşiyor

OPPO CEO’su Lau, OPPO ile daha fazla entegrasyon olsa da OnePlus‘ın bağımsız olarak çalışmaya devam edeceğini belirtti. OnePlus kendi etkinliklerini ve müşteri geri bildirim kanallarını işletmeye devam edecek. Ancak Lau, OPPO’nun kaynaklarının, OnePlus’ın yazılım güncellemelerinde daha verimli olmasına yardımcı olması gerektiğini ifade etti.

Daha fazla kaynak ve daha fazla ürün amacıyla yola çıkılan bu adımla ilgili OnePlus’ın kendi adıyla ürünler çıkarmaya ve etkinlikler düzenlemeye devam edeceğinin de altı çizildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz