Ödüllü Oyun Finding Paradise, Mobil Cihazlara Geliyor

0
1357
finding paradise mobil cihazlara geliyor

Finding Paradise, mobil cihazlar için çıkış yapmaya hazırlanıyor. To The Moon oyununun devamı olan Finding Paradise, Android ve iOS cihazlara gelecek.

Freebird Games, sevilen To The Moon oyununun devam oyunu olan Finding Paradise‘ın mobil cihazlara geleceğini duyurdu. Hikaye odaklı macera oyunu ilk kez 2017’de PC için çıkış yapmıştı. Beğeniyle karşılanan oyunun şimdi de mobil için sunulacak olması, mobil oyuncuları heyecanlandırıyor.

Finding Paradise Hakkında

Dr. Rosalene ve Dr. Watts tuhaf bir işe sahiptiler: İnsanlara yaşamlarına en baştan başlamak için bir şans daha veriyorlardı… Fakat yalnızca hastalarının kafalarında.

Hastaların durumlarının ciddiyeti sebebiyle, onlar için kurguladıkları yeni yaşamları, son nefeslerini vermeden önce hatırladıkları son şey olur. Böylece, yaptıkları işlem sadece ölüm döşeğinde olan insanların yaşamlarında yapmayı diledikleri fakat yapamadıkları şeyler için uygulanır.

Finding Paradise, To the Moon serisinin ikinci bölümüdür. Bu bölümde Doktorlar, yeni hastaları olan Colin’in hayatını izleyip onun ortadan ikiye bölünmüş hayatını çözmeye çalışırken doğaya aykırı bir dileğinide yerine getirmeye çalışırlar.

Finding Paradise oyununun mobil sürümüyle ilgili henüz ayrıntılar açıklanmadı. Oyunun net bir çıkış tarihi de belirtilmiyor. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz