Numara engelleme – Calls Blacklist

0
9389
call blacklist numara engelleme

Hemen herkes telefonu üzerinden numaraları engellemekte zorlanır. Bu durum özellikle bazı telefon modellerinde kendini gösterir. Hangi model telefon kullandığınız önemli değildir. Numara engelleme – Calls Blacklist uygulaması sayesinde istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Tek tıklamayla kişilerinizi engelleyebilirsiniz. Hadi o zaman Numara engelleme – Calls Blacklist uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği gizli numaralardan gelen çağrıları engelleme kısmıdır. Normalde gizli çağrıları engelle özelliği hattınıza göre değişiklik gösterir. Hangi telefon hattını kullanıyorsanız onun işlemini yerine getirmelisiniz. SMS ücretlerine tabii tutularak özel çağrıları engelleme yapmak istemiyorsanız bu uygulamayı deneyin. Numara engelleme – Calls Blacklist sayesinde tüm özel çağrıları tek tuşla engelleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir ücret tahsis edilmez. Uygulama tamamen ücretsiz ve pratiktir.

Kullanıcılarından tam puan alan bu uygulamanın işlevleri oldukça fazla. Birçok kullanıcı çeşitli uygulamalar denediğini ancak verim alamadıklarını söylüyor. Numara engelleme – Calls Blacklist uygulamasında durum oldukça farklı. Uygulamayı kullanan kişiler tamamen memnun kaldıklarını dile getirmişler.

Uygulama sayesinde SMS engelleme işlemi yapabilirsiniz. İstediğiniz kişilerden gelen çağrıları kabul ettiğiniz halde SMS almak istemeyebilirsiniz. Özellikle sizi zor duruma sokacak kişilerse uygulamayı denemenizde fayda var. Kişilerinizin yalnızca acil durumlarda sizi araması bu sayede mümkün olacaktır. Uygulamanın kara liste özelliği ise SPAM mesajları engelliyor. Ne yazık ki telefon numaralarımız reklam amaçlı firmalara satılabiliyor. Bu durumda istemediğimiz markalardan tanıtım mesajları alıyoruz. Gelen mesajlardan kişiyi bulup kara listeye eklemeniz sorunu çözecektir. Bir daha istemediğiniz bu mesajları almayacaksınız.

Ayrıca alan koduna göre engelleme seçeneğini aktifleştirebilirsiniz. Örneğin 0212… alan kodu ile başlayan numaralar tarafından aranmak istemiyorsanız uygulama tam size göredir. Çalışan birisiyseniz ve yalnızca şehrinizde hizmet veriyorsanız bu seçeneği denemenizde yarar var. Böylece gereksiz telefon trafiklerini engellemiş olursunuz.

Neden Sevdik?

 • Numara engelleme – Calls Blacklist kullanımı çok kolay bir uygulamadır.
 • SPAM mesajları engelleyebilirsiniz.
 • Özel numaralardan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.
 • Kara liste oluşturabilirsiniz.
 • SMS almak istemediğiniz kişilerin mesajlarını engelleyebilirsiniz.
 • Kişi listenizi aktif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3,5 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

Calls Blacklist - Call Blocker
Calls Blacklist - Call Blocker
Developer: Enchan Li
Price: Free
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot
 • Calls Blacklist - Call Blocker Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz