Nubia Red Magic 5G’den Rekor Performans

0
1093
nubia red magic 5g antutu testi

Yakın zaman içinde duyurulması beklenen Nubia’nın oyun odaklı yeni telefonu Red Magic 5G, performansıyla yeni bir rekora imzasını attı. AnTuTu testlerine giren Nubia Red Magic 5G, bugüne kadar alınan puanlar arasında en yüksek puanı alarak zirveye yerleşti.

Akıllı telefonların performanslarını test eden ve buna göre puanlandırma yapan AnTuTu testlerinde sıralama her geçen gün değişebiliyor. Yakın tarihte tanıtılacağı belirtilen Nubia Red Magic 5G de AnTuTu testine katılarak cihaz performansını ortaya koydu. Nubia’nın oyun odaklı olarak gerçekleştirdiği yeni telefonu Red Magic 5G, AnTuTu’da 633.724 puan alarak performans sıralamasında ilk sıraya yerleşmiş oldu. Bugüne kadar alınan puanlar arasında en yüksek skora imza atan cihaz, en güçlü akıllı telefon olacağı yönünde adından söz ettiriyor.

AnTuTu‘da 633.724 puan almayı başaran Nubia Red Magic 5G için dünyanın ilk 144 Hz tazeleme oranı sunan oyun odaklı telefonu olacağı söyleniyor. Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden güç alacak telefon, Android 10 işletim sistemiyle çalışacak.
Nubia’nın yeni telefonu Red Magic 5G’nin ne zaman tanıtılacağına dair şirket henüz net bir tarih vermedi. Ancak yakın zaman içerisinde cihazın duyurulması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz