Noktaları birleştir : Dot to Dot

0
1142
noktalari birlestir dot to dot uygulamasi

Gelişmiş mobil uygulamalar sayesinde artık sevdiğimiz aktiviteleri, akıllı telefonlarımız üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Sanattan spora, alışverişten iş dünyasına kadar aklınıza gelebilecek her alanda geliştilen birçok uygulama, hayatımızı oldukça kolaylaştırabiliyor. Aynı zamanda mobil uygulamalar ile eğlenceli vakitler de geçirebiliyoruz. Bulmaca oyunları bu anlamda en çok tercih edilenlerden biri diyebiliriz. Peki birbirinden eşsiz görseller ortaya çıkaracağınız bir bulmaca oyunu oynamak ister misiniz? Noktaları birleştir : Dot to Dot oyunu, boyama kitabı uygulaması tarzında, rahatlatıcı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu. Kullanıcılardan olumlu yorumlar alan Dot to Dot oyununa yakından bakalım.

Noktaları birleştir : Dot to Dot oyununda, sayılarla belirtilen noktaları birbirleriyle birleştirerek gizli resimleri ortaya çıkarıyorsunuz. İnsanların, hayvanların, ünlü sanat eserlerinin, ülkelerin en popüler yerlerinin görselleriyle karşılaşacağınız oyunda, noktaları birleştirmek hem eğlenceli hem de heyecanlı olacaktır. Stres giderici bir oyun da olan Noktaları birleştir : Dot to Dot ile zihninizi arındırabilirsiniz.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal bir oyun olan Noktaları birleştir : Dot to Dot , birçok temada çalışma bulunduruyor. Oyunun ücretsiz olarak sunulan temalarına baktığımızda bunlar; hayvanlar, ünlü yerler, doğa, sanat, spor ve araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca güncel en beğenilen temaları da ayrı bir sayfada görüntüleyebiliyorsunuz.

Noktaları birleştir : Dot to Dot oyununda, sırasıyla sayılarla belirtilen noktaları birleştirmeniz gerekiyor. Bazen birleştireceğiniz noktaların sayılarını bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için oyunda ipuçları da alabiliyorsunuz. Ancak bu ipuçlarını ücretsiz olarak almanız için de belirli bir sınır oluyor. İpucu hakkınız bittikten sonra çizimleri kendi zihninizde tasarlamaya çalışmanız, hayal gücünüzü de geliştirecektir diye düşünüyoruz.

Oyunun internet bağlantısı gerektirmediğini de belirtelim. İstediğiniz her an Noktaları birleştir : Dot to Dot oyunuyla keyifli vakit geçirebilirsiniz. En iyi terapilerden birini akıllı telefonunuza getiren oyun, çalışmalarınızı yaparken ve tamamladıktan sonra rahatlama hissi verecektir. Ayrıca bitirdiğiniz çalışmaları Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğlenceli ve zihin geliştirici Noktaları birleştir : Dot to Dot oyununu siz de deneyimlemek isterseniz, Play Store mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Noktaları birleştir : Dot to Dot oyunu ile gizli resimleri ortaya çıkarın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz