Netflix’in 30 Günlük Deneme Sürümü Geri Geldi

0
1375
netfix deneme surumu geri geldi

Netflix’in ilk ay ücretsiz deneme kampanyası değiştirilerek tekrar kullanıma açıldı. Kullanıcılar artık Netflix’in 30 günlük deneme sürümünden düşük fiyatlar karşılığında yararlanabilecekler.

Popüler dijital yayın platformu Netflix’e ilk kez üye olmak isteyenler, ücret ödemeden bir aylık deneme sürümünden faydalanarak platformu kullanabiliyordu. Ancak Netflix, geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki yeni abonelere sunduğu bu kampanyanın, kötüye kullanımı nedeniyle sona erdiğini duyurmuştu. Şimdi ise deneme sürümü küçük bir farkla yeniden kullanıma sunuldu.

netflix deneme surumu

Netflix’in 30 günlük deneme sürümünden faydalanmak için artık ufak ücretler ödenmesi gerekecek. Kampanyadan yararlanabilmek için üyelik işleminde, daha önce kullanılmamış bir kredi kartı bilgisinin, e-posta adresinin ve telefon numarasının yer alması gerekiyor.

netflix deneme surumu plani

Netflix’in yeni üyelere özel tekrar başlattığı kampanya için gerekli şartları karşılıyorsanız 1.99 TL ödeyerek 30 gün boyunca platforma erişilebilirsiniz. Ancak tarayıcının çerezlerini silerek yenilediğinizde 0,20 TL gibi bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. İddialara göre bazı kullanıcılar, 30 günlük deneme sürümünün ücretsiz planına da ulaşabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz