Netflix ve Spotify’dan İş Birliği: Netflix Hub Duyuruldu!

0
1132
netflix spotify is birligi netflix hub

Netflix ve Spotify, yeni ortaklıklarını duyurdu. Netflix Hub özelliği ile Netflix içeriklerinde kullanılan müzikler, Spotify içerisinde yer alıyor. Kullanıcılar sevdikleri müzikleri kolaylıkla bulabilecek.

Netflix’te bir dizi veya film izlerken beğendiğimiz ancak ismini bilmediğimiz müziklerle karşılaşıyoruz. Bunun için de ayrı bir arama yapmamız gerekiyor. Spotify ise bu durumu kolaylaştıran yeni bir özelliğini tanıttı. Netflix ve Spotify iş birliğinde geliştirilen yeni özellik, Netflix’teki tüm yapımların müziklerine anında ulaşmayı sağlıyor.

Netflix Hub Kullanıma Sunuldu

Netflix Hub olarak duyurulan yeni özellik, Netflix yapımlarındaki tüm müziklere ev sahipliği yapıyor. The Witcher ve La Casa De Papel, Bridgerton gibi popüler yapımların müziklerinin yanında podcast’ler de sunuluyor. Ayrıca kullanıcılar, müziklerin nasıl yapıldığına dair sahne arkası kayıtlarına da ulaşabilecekler.

netflix spotify

Netflix Hub, pek çok ülkede kullanıma açıldı. Henüz yeni olduğu için içeriklerin hepsini bulamayabilirsiniz. Spotify’da arama kısmına Netflix yazarak ya da buradan yeni özelliğe ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz