Musixen – Online Canlı Müzik

0
1397
musixen canli muzik uygulama inceleme

Müzik sever kullanıcılara harika bir deneyim yaşatacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Musixen – Online Canlı Müzik uygulaması; müzik tutkunlarının buluştuğu, eğlenceli bir uygulama olarak karşımızı çıkıyor. Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz müzisyenleri bir arada bulabileceğiniz bu uygulamada canlı müzikler dinleyebiliyorsunuz.

Musixen – Online Canlı Müzik, müzisyenlerin ve dinleyicilerin keyifli vakit geçirdiği bir uygulama olarak özel bir deneyim sunuyor. Sevdiğiniz sanatçılardan sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir; yeni müzisyenler keşfedebilirsiniz. Canlı müziğe farklı bir bakış açısı getiren uygulama, kullanıcılara müzikle ilgili eğlenceli içerikler sunuyor.

Canlı Müzik Severler İçin Yepyeni Bir Deneyim

Uygulamayı ister müzik severleri etkinliklerinize davet etmek için anlaşmanızı yaparak isterseniz de sevdiğiniz müzisyenlerin canlı yayınlarını takip etmek için kullanabilirsiniz. İstediğiniz tarzda canlı müzikle sizleri buluşturan Musixen, aradığınız müzik keyfine sizleri ulaştırıyor.

musixen canli muzik

Musixen – Online Canlı Müzik uygulamasında kaliteli canlı müzik performanslarına hızlıca erişebilirsiniz. Dinleyici kitlesine sunulan özelliklerle oldukça heyecan verici olan uygulama, oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Uygulamaya giriş yaptığınızda ana sayfada müzisyenleri, yaklaşan etkinlikleri ve geçmiş yayınları görüyorsunuz. Yaklaşan etkinlikler için bildirim alma imkanınız da var. Sanatçılara göz atmak istediğinizde arama çubuğundan hızlı bir şekilde arama yapabilmeniz mümkün. Ayrıca müzik tarzları için oluşturulan kategoriler üzerinden de sevdiğiniz tarzlarda performanslara ulaşabilirsiniz.

Canlı Yayınlar

Musixen uygulamasında kullanıcılar, canlı yayını izlerken müzisyene ve yayına mesaj gönderebiliyor. Ek olarak kullanıcılar sanatçıya ücret karşılığında şampanya, istek gönderimi, süper alkış, bağış yollayarak destek olabiliyor. Dolayısıyla sanatçılar uygulamada canlı performans sergileyerek gelir elde edebiliyor.

Tanımadığınız müzisyenlerin canlı müzikleriyle eğlenceli dakikalar geçirebilir, yeni müzisyenler keşfedebilirsiniz. Eğer müzisyenseniz de bu uygulama keşfedilmeniz için güzel bir adım olacaktır. Tabi ki performans gerçekleştirmek için bazı adımları tamamlamanız gerekli.

Musixen uygulamasında canlı performans sergilemek isterseniz, maksimum 4 dakikalık video performanslarınızı değerlendirmesi üzere Müzik Komitesine gönderiyorsunuz. Onay aldığınız takdirde Musixen uygulamasında canlı yayın yapabileceğiniz bağlantı sizinle paylaşılıyor.

Müzik severlere yepyeni bir deneyim yaşatan Musixen uygulaması, eğlenceli içeriklere ve geniş kitlelere ulaşılmasını sağlıyor. Siz de uygulamayı deneyimlemek isterseniz Google Play Store ve App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

‎Musixen - Live Concert Video
‎Musixen - Live Concert Video
Developer: Musixen
Price: Free+
  • ‎Musixen - Live Concert Video Screenshot
  • ‎Musixen - Live Concert Video Screenshot
  • ‎Musixen - Live Concert Video Screenshot
  • ‎Musixen - Live Concert Video Screenshot
  • ‎Musixen - Live Concert Video Screenshot
  • ‎Musixen - Live Concert Video Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz