MSQRD – Fotoğraf ve Videolarınızı Eğlenceli Hale Getirin

0
2285

Her geçen gün uygulama dünyasında değişikliğe giden geliştiriciler, özellikle video ve fotoğraf aplikasyonları söz konusu olunca sınır tanımıyor. İnsanların talepleri doğrultusunda tekdüzeliğe karşı koyan, beklentilerin de dışına çıkan uygulamalardan biri de MSQRD oldu. Aplikasyon birçok ülkede uzun süredir liste başındaki yerini korumak ile beraber kullanıcılar arasındaki yaygınlığını her an biraz daha arttırıyor. Selfie çekme alışkanlığınızı değiştirecek, farklı görseller ile sizi başka bir boyuta sürükleyecek olan uygulamada çeşitli selfie animasyonları bulunuyor.

msqrd-effect

Son dönemin en popüler video ve fotoğraf uygulamalarından biri olan MSQRD, insanlara yeni bir eğlence aracı daha kazandırmış oldu. Birbirinden güzel filtreler ile birbirinden eğlenceli video selfieleri çekebilir, beğendiklerinizi Instagram’da ve Facebook’da, dilerseniz mesajlaşma platformlarında paylaşabilirsiniz.

-Reklam-

Yakın zamanda güncellenen MSQRD, 1.0.5 sürümü ile uygulama mağazalarında ücretsiz olarak yer alıyor. Bu versiyonda eklenen yeni filtrelerin dışında yüz değiştirme özelliği ise şimdiden sosyal medya ağlarında fenomen olmuş durumda. İster üzgün palyaço olun ister kaplan, ister tatlı bir maymun olun ister ürkütücü bir zombi emin olun çok eğleneceksiniz.

Uygulamayı iOS cihazınızda kullanacaksanız iOS 8.4 ve üst sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Ancak şunu da belirtelim; iOS kullanıcıları, Android kullanıcılarına oranla daha çok sayıda filtre seçeneğinden yararlanabiliyor. Android kullanıcıları için iyi haber ise, MSQRD’nin geliştiricisi Masquerade Technologies, Inc tarafından uygulamanın sıklıkla güncelleneceğinin ve yeni filtrelerin ekleneceğinin bildirilmesi oldu. Çıktığı günden bu yana övgüler alan ve çok beğenilen, kullanıcıları tarafından hızla benimsenen uygulama 7’den 70’e herkese hitap ediyor. Birden fazla dil desteği bulunan aplikasyon yaklaşık 12 ülkede hala en çok yüklenen uygulamalardan biri.

Siz de sosyal medya trendlerini an be an takip ediyor ve güncel uygulamaları cihazınıza yüklemeden rahat edemiyorsanız, işte size yepyeni bir uygulama daha. Facebook, Instagram, Twitter gibi ağlarınızı renklendirecek, renklendirirken hem sizi hem takipçi ve arkadaşlarınızı eğlendirecek olan MSQRD rüzgarı uzun süre eseceğe benziyor. Hemen App Store ya da Play Store’a uğrayın, bu muhteşem uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirin ve yüzden yüze girmenin keyfini çıkarın.

MSQRD
MSQRD
Developer: Facebook
Price: Free
  • MSQRD Screenshot
  • MSQRD Screenshot
  • MSQRD Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here