Moyra: Astroloji ve Burçlar

0
4664
moyra uygulaması

Aklınızdaki bütün soruların yanıtlarını alabileceğiniz bir uygulama söylesek inanır mıydınız? İster aşk hayatınız ister iş hayatınıza dair bütün cevaplar Moyra mobil uygulamasında. Astroloji söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen bu uygulamayı seveceğinize eminiz. Burcunuz nasıl etkileniyor ve sizleri neler bekliyor, hepsi ve daha fazlası Moyra’da…

Aşk hayatınızdaki dengeleri Moyra uygulaması sayesinde kurabilirsiniz. Öncelikle partnerinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu öğrenmeniz mümkün. Uygulamada yer alan aşk uyumu özelliğini deneyebilirsiniz. Partnerinize dair bilmediğiniz bütün detaylar karşınıza çıkacaktır.

Moyra diğer astroloji uygulamalarından çok daha farklı. Bir falcının söyleyeceği her şeyi sizlerin doğum tarihi bilginize dayanarak söyleyebiliyor. Bunu ise astroloji konusundaki deneyimlerine borçlu. Uygulamayı kullanırken çoğu kez hayranlıkla kalacağınızı belirtmek isteriz. Kişiye özel burç uygulaması özelliğiyle size dair bütün detayları bu uygulamada bulabileceksiniz.

Kullanıcı odaklı tasarlanan Moyra uygulaması son derece keyifli. Her şeyi rahatlıkla yapabildiğiniz uygulama özel tasarlanmış. Uygulama ekranını ilk açtığınızda bile bunu hissedebilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken şey doğum bilgilerinizi Moyra ile paylaşmanız. Sistemde ücret ödemenize gerek kalmadan her şeyi yapabilirsiniz. Öncelikle Moyra’nın bütün özelliklerinden faydalanmak için yıldızlar toplamanız gerekiyor. Bunun için birkaç saniyelik video izleyerek 5 yıldız toplamak mümkün. Kazandığınız bu 5 yıldızla pek çok şeyi yapabilirsiniz. İsterseniz nasıl bir dönemden geçtiğinize bakın. İsterseniz Jüpiter transitinin size hangi alanlarda şans getirdiğini öğrenin.

Uygulama içerisinde hiçbir yıldızınız olmadan da yapabileceğiniz çok şey bulunuyor. Burç özellikleriniz hakkında yeterince bilgi sahibi misiniz? Henüz Moyra uygulamasından burcunuza bakmadıysanız “evet” dememelisiniz. Çünkü Moyra bu zamana kadar internette gördüğümüz hiçbir burç yorumuna benzemeyen yorumlarıyla karşımızda.

Bizleri son derece heyecanlandıran bu uygulamanın özellikleri saymakla bitmiyor. Nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu birde Moyra’dan dinlemelisiniz. Kendinize dair bilmediğiniz her şey ve daha fazlasını bu sekmede bulacaksınız. Ayrıca ne kadar şanslı birisisiniz? Şansınızı nasıl bir şekilde doğru kullanırsınız? Bütün bu soruların cevabını bilen Moyra bizleri düşündürüyor. Bu kadar şeyi nereden biliyor diye düşünmeden kendimizi alamıyoruz.

İlk defa bu uygulamada karşımıza çıkan Ay burcundan bahsedelim. Daha önce hiç duymadığımız bir kavram olan ay burcunuzu Moyra uygulamasından öğrenebilirsiniz. Peki ay burcu nedir? Kendi iç dünyanızdaki durumları, biliçaltınızda yatan şeyleri, alışkanlıkları ifade eden burçtur. Elbette kişiliğinize ve davranışlarınıza doğrudan etkisi vardır. Hatta çoğu zaman kendi burcunuzdan öğrenemediğiniz birçok şeyin ay burcunuzda saklı olduğunu görebilirsiniz. Sizlerde Astrolojinin büyüleyici dünyasından etkilenmek için Moyra uygulamasını indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz