Mobil Cihazlar İçin En İyi 5 Duvar Kağıdı Uygulaması

0
972
en iyi 5 duvar kagidi uygulamasi

Akıllı telefonlarımızı özelleştirmek artık çok kolay. Birbirinden güzel duvar kağıtları ile telefonlarımızın ekranlarını kişiselleştirebiliyoruz. Birçok mobil uygulama da sunduğu çeşitliliklerle bizlere kolaylık sağlıyor. Telefonunuz için yaratıcı ve canlı arka planlar arıyorsanız sizler için listelediğimiz 5 duvar kağıdı uygulamasına göz atabilirsiniz.

Duvar kağıdı uygulamaları ile akıllı telefonlarımızı daha kişisel hale getirebiliyoruz. Telefonunuzun zil sesini, arka planını, duvar kağıdını ya da temasını kendi beğeninize uygun seçeneklerle özel bir hale getirmeniz mümkün. Bunlar arasında en çok aranılan da duvar kağıtları oluyor. Uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en iyi duvar kağıdı uygulamalarına birlikte bakalım.

1. Backdrops

backdrops duvar kagidi uygulamalari

Uygulamada çok çeşitli kategorilerde farklı stillerdeki duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Backrops, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları sunuyor. Ayrıca keşfedilmesini istediğiniz çalışmalarınızı veya fotoğraflarınızı da yükleyebiliyorsunuz. Uygulamayı indirmek için Google Play Store ’u ziyaret edebilirsiniz.

2. ZEDGE

duvar kagidi uygulamaları zedge

ZEDGE hem duvar kağıdı hem de zil sesi uygulaması. En popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Zil sesi, duvar kağıdı, bildirim sesi, uygulama simgesi gibi birçok şeyi özelleştirebilmeniz mümkün. ZEDGE’nin kütüphanesinin oldukça zengin olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamadaki canlı duvar kağıtlarıyla da telefonunuza yepyeni bir görünüm verebilirsiniz. Uygulamayı Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan indirebilir.

3. Papers.co

papers co duvar kagidi uygulamalari

iOS kullanıcıları için en iyi duvar kağıdı uygulamalarından biri olan Papers.co basit bir arayüze sahip. Ön izleme sayesinde beğendiğiniz duvar kağıtlarının ana ekranda ve kilit ekranında nasıl göründüğünü de görebiliyorsunuz. Birçok çeşitteki kategoriler arasından arama yapabilir, telefonunuzu yüksek kalitede farklı duvar kağıtlarıyla buluşturabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için App Store ’u ziyaret edebilirsiniz.

4. Unique Wallpaper – Wall X

wall x duvar kagidi uygulamalari

HD ve 4K duvar kağıtları için Android kullanıcılarına en iyi seçenekleri sunan uygulamalardan biri. Basit arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Yüksek kalitede yaratıcı koleksiyonlara ulaşmak için Wall X’i tercih edebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

5. Duvar Kağıtları HD – Walli

walli duvar kagidi uygulamalari

Walli, sanatçılar tarafından cihazınız için özel olarak oluşturulan eşsiz duvar kağıtları sunuyor. Yüksek kalitedeki koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Uygulamada sanatçıların profilini ziyaret ederek paylaştıkları tüm duvar kağıtlarını görebiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulamada sanatçılar, eserleriyle para kazanıyor. Walli, görsel sahiplerine telif ücreti ödüyor. Uygulamayı Google Play Store ve App Store ’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz