MISPixel İle Yönetim Bilişim Sistemlerine Dair Her Şey Cebinde

3
3464

Google Play bu günlerde yeni bir uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Bu uygulama öğrenciler ve tüm Yönetim Bilişim Sistemleri ile ilgili olanlar için oldukça güzel bir uygulama.

MISPixel “Kendi Ağını Kendin Yarat” sözü ile yola çıkmış ve henüz Beta sürümü yayınlanan bir uygulama. MISPixel şu an için yalnızca Google Play’dan yani Android işletim sistemi kullanıcıları için hizmet veriyor. Uygulamanın yakın bir zamanda App Store ve Windows Phone üzerinde de kullanıma açılması bekleniyor.

MISPixel uygulamasının içeriğine gelecek olursak başlıkta da belirttiğimiz gibi Yönetim Bilişim Sistemleri ile ilgili herkesin faydalanabileceği bir platform. Özellikle üniversitelerin Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde okuyan öğrenciler için en doğru bilgi kaynağı olacağını söylersek yanlış olmaz.

MISPixel dijital platformlarda bu alanda yapılan uygulamaların ilki olma özelliğini taşıyor. Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri, akademisyenler ve iş verenler gibi oldukça geniş bir hedef kitlesi olan bu uygulama şimdiden oldukça yararlı olacak gibi duruyor.

MISPixel uygulamasını kullanabilmek için ilk olarak sisteme üye olmanız gerekiyor. Sizden istenen kullanıcı adı, isim, soyisim ve şifre alanlarını girdikten sonra üyeliğiniz tamamlanıyor. Üyelik işlemlerinin ardından Anasayfa’ya yönlendiriliyorsunuz. Böylece MISPixel dünyasına giriş yapmış oluyorsunuz.

Anasayfa’da diğer MISPixel kullanıcılarının gönderilerini görebiliyorsunuz. Bu gönderilere yorum yapabiliyorsunuz. Böylece diğer kullanıcılar ile daima etkileşim halinde olabilirsiniz.

Sistemi aktif olarak kullanmak istiyorum diyorsanız bunun en iyi yolu gönderi paylaşımı yapmaktır. Bunun için ekranın en üstünde bulunan Yeni Gönderi butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ardından gönderi paylaşım ekranına yönlendirileceksiniz. burada gönderi başlığını ve içeriğini girerek paylaşım yapabilirsiniz.

Uygulama içinde profilinizi düzenleyebilmeniz mümkün. Bunun için profilinizi açarak Profili düzenle butonuna basmanız yeterli olacaktır. Buradan kullanıcı adınız, şifreniz, isim ve soyisim gibi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca profilinizde daha önce paylaştığınız gönderileri de görebilirsiniz.

Uygulama henüz beta sürüm olarak yayınlandığı için geliştirme aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kullanılabilen özellikler kısıtlı kalmış. Fakat geliştiği zaman oldukça güzel bir uygulama olacağı kesin.

MISPixel uygulaması ile Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında her şeyi en doğru kaynaktan öğrenmek için siz de uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için Google Play’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.Tamamen ücretisz olan bu uygulama sizleri bekliyor.

MISPixel
MISPixel
Developer: Pixel Akademi
Price: Free
  • MISPixel Screenshot
  • MISPixel Screenshot

3 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz