Mint: Money Manager

0
6901

Durmadan akan hayatın içinde insanlar gerek ihtiyaçtan olsun gerekse sıkıntılarını gidermek için olsun harcamalar yaparlar. Fakat bu harcamalar zaman zaman insanların bütçelerini zora sokuyor. Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile kendimiz ile ilgili her şeyi telefonumuz sayesinde kontrol altında tutabilme imkanına sahip olduk. Yediğimiz yemek, attığımız adım, yürüdüğümüz mesafe her şeyin bilgisi yapılan uygulamalar ile alınabilir hale geldi. Tabi ki bu uygulamalar arasında bütçenizi kontrol altında tutmanızı sağlayan, finans ile ilgili uygulamalarda mevcut. İşte sizi bu uygulamaların en iyilerinden olan Mint: Money Manager ile tanıştıracağız.

Mint: Money Manager kullanıcıları için yararlı olacak pek çok özelliği tek bir çatı altında toplamayı başarmış finans uygulamalarının başında geliyor. Birkaç tuşa tıklayarak bütçenizi oluşturuyorsunuz. Para ve bütçe ile ilgili verilen ipuçları sayesinde mali işlemlerinizi net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Olağanüstü bir harcama olduğu zaman sistem tarafından uyarılıyorsunuz. Ayrıca giderlerinizi azaltmak ve paranızı daha verimli kullanabilmek için Mint: Money Manager tarafından bildirimler alıyorsunuz.

Mint: Money Manager’da bilgilerinizi tek bir pencere altında görebilirsiniz. Anlık olarak güncellenen bilgiler sayesinde her zaman doğru bilgiye erişebilirsiniz.

Emeklilik hesabınızı, kredi kartınızı ve banka kartlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Hesaplarınıza güvenle bağlanmanın keyfini yaşayın.

Hayatınızın bütün finansal işlemlerini tek bir uygulama içinde toplayan Mint: Money Manager harcadığınız paraların grafiklerini size sunarak analiz edebilmenize olanak sağlar.

Kredi çekmek istiyorsanız bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Böylece sizin için en uygun olan seçeneği bulup en doğru kararı verme imkanına sahip olursunuz.

Uygulama 128 bit şifreleme özelliği sayesinde bilgilerinizin güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar. 4 haneli kodunuz ile uygulamaya giriş yapabilir ve bütün bilgilerinizi görebilirsiniz.

Telefonunuzun çalınması ya da kaybolması durumunda finansal bilgilerinizin başkaları tarafından kullanılmaması için uygulamayı uzaktan durdurabilirsiniz.

Mint: Money Manager hem mobil hem de masaüstü uygulaması ile kullanıcılarına her yerden erişim imkanı sunar. İster telefon ya da tabletinize indirdiğiniz uygulama isterseniz de web uygulaması ile bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Mint: Money Manager uygulaması ile finansal hayatınızı düzene sokmak artık çok kolay olacak. Yapmanız gereken tek şey ister mobil cihazınızdan ister web uygulamasından Mint: Money Manager hesabı açmak olacak. Daha sonra Google Play ve Appstore üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra hemen güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık kişisel hesaplarınızı kontrol etmek daha kolay olacak.

Mint: Money Manager uygulaması incelemesini yaptığımız dönemlerde Türkiye Appstore’dan kaldırıldı yakın zamanda tekrar geri yüklenmesini bekliyoruz. Uygulamanın US Appstore’da ki linkine https://itunes.apple.com/us/app/mint-personal-finance/id300238550?mt=8 buradan ulaşabilirsiniz.

Mint: Budget & Track Bills
Mint: Budget & Track Bills
Developer: Intuit Inc
Price: To be announced
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot
  • Mint: Budget & Track Bills Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz