Milyonluk Resim İle Yarışmaya Hazır Mısın?

1
6403

Son günlerin en dikkat çeken ve FOX TV ekranlarında yayınlanan yarışma programlarından bir tanesi olan Milyonluk Resim artık mobil uygulaması ile akıllı telefonlarınıza geliyor. Selçuk Yöntem’in sunuculuğunu yaptığı bilgi yarışması sadece ekranda değil mobil cihazlarda da insanları sorulan sorular ile milyonluk resime götürmeyi hedefliyor.

Milyonluk Resim mobil uygulaması sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadan gerçek bir yarışma deneyimi yaşayacaksınız. Kullanıcılarına gerçek bir deneyim yaşatmayı hedefleyen bu uygulamada yer alan sorular, programda sorulan sorular ile benzerlik gösteriyor.

Milyonluk Resim mobil uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en önemli özelliğe yarışma ile eş zamanlı olarak sorulara cevap verebiliyor olmanızdır. Yani FOX TV ekranlarında yarışan yarışmacının cevap verdiği soruya mobil uygulamayı kullanarak siz de cevap verebilirsiniz. Eş zamanlı olarak yarışmaya katılmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Milyonluk Resim yarışmasında bulunan joker hakkı sayesinde yarışmacılar bir sorunun cevabını uygulama kullanıcılarına sorabilir. Bu özellik sayesinde eğer bir soruya en hızlı cevabı veren kullanıcı olursanız profil resminizi ve adınızı eş zamanlı olarak FOX TV ekranlarında görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde rekabeti artıran uygulama daha heyecanlı bir yarışma ortamı sunuyor.

Milyonluk Resim yarışmasında joker olarak seçilme imkanınız bulunuyor. Eğer joker olarak siz seçilirseniz ilerleyen haftalarda canlı yayına katılma hakkında sahip olabilirsiniz.

Milyonluk Resim mobil uygulaması ile elde ettiğiniz sonuçları sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey paylaş butonuna basarak sosyal medya hesabınızı seçmek olacaktır.

Her hafta yenilenen soruları ve yarışmacıları ile yepyeni bir format ile gelen Milyonluk Resim ücretsiz bir uygulamadır. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan bu uygulamayı Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Siz de hem kazandıran hem de farklı bir deneyim yaşatan mobil bilgi yarışması uygulaması arıyorsanız Milyonluk Resim tam da size göre. Heyecanlı bir yarışın içine gireceğiniz bu uygulama sayesinde belki bir gün siz de Selçuk Yöntem’in karşısında bulunan yarışmacı olabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirin ve soruları yanıtlamaya başlayın…

‎Milyonluk Resim
‎Milyonluk Resim
Developer: Talpa Global B.V.
Price: Free
  • ‎Milyonluk Resim Screenshot
  • ‎Milyonluk Resim Screenshot
  • ‎Milyonluk Resim Screenshot
  • ‎Milyonluk Resim Screenshot
  • ‎Milyonluk Resim Screenshot
Milyonluk Resim
Milyonluk Resim
Developer: Talpa Network
Price: Free
  • Milyonluk Resim Screenshot
  • Milyonluk Resim Screenshot
  • Milyonluk Resim Screenshot

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz