Milliyet’in Yeni Haber Uygulaması: Sonra Ne Oldu?

0
3493

İnsanların günlük haberleri İnternet üzerinden takip etmeleri ile birlikte bu alanda geliştirilen mobil uygulamaların sayısı da artış gösterdi. Mobil haber uygulaması alanında yeni bir mobil uygulama geliştiren Milliyet, Sonra Ne Oldu? uygulaması sayesinde insanların gündemi yakından takip etmelerini sağlayacak. Bağımsız mobil haber uygulamasının ardından Milliyet tarafından geliştirilen bu uygulama mobil uygulama mağazalarında yerini aldı. Peki, Sonra Ne Oldu?  Uygulamasını diğerlerinden ayıran farklılıklar neler?

Günlük hayatımızda en çok karşımıza çıkan haber okuma uygulamalarının standartlarına uygun olarak yazılan Sonra Ne Oldu uygulaması, takip etmek istediğiniz yayınları bir araya getiriyor. Bu uygulama sayesinde farklı uygulamalar indirmek zorunda kalmadan tek bir uygulama üzerinde bütün yayınları okuyabilirsiniz.

Sonra Ne Oldu uygulaması sayesinde haberleri kişiselleştirmeniz mümkün oluyor. Size özel haberleri özetler şeklinde sunan uygulama, birbirinden farklı haber kaynakları kullanıyor. Bu haberlerin içeriğini okuyucuyu sıkmayacak şekilde sunan uygulama, abartılı başlıklar olmadan ve gereksiz reklamlara yer vermeden sunuluyor.

Sonra Ne Oldu mobil uygulaması sayesinde bir haber hakkında bütün detayları aynı sayfada bulabilirsiniz. Bir haberi okuduğunuz sırada daha önce ne olmuştu sorusunun cevabını aynı sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde sadece ilginizi çeken kategoriler ile ilgili haberleri okuyabilirsiniz. Karşınıza gelen kategorilerden ilginizi çekenleri seçerek haber fazlalığından kurtularak sadece istediğiniz kategorileri okuyabilirsiniz. Ayrıca bu kategoriler altında yeni haberler girildiği zaman bildirim alabilirsiniz. Bu bildirimleri uygulama ayarlarına girerek tercihinize bağlı olarak kapatabilirsiniz.

Dünya ve Türkiye gündemini yakından takip etmek için kullanacağınız bir uygulama olan Sonra Ne Oldu, oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. Kullanıcılardan kısa zaman içinde olumlu yorumlar alan uygulama hakkında siz de görüş bildirmek isterseniz uygulamanın profilini ziyaret edebilirsiniz.

Sonra Ne oldu mobil uygulaması, hem iOS hem de Android cihazlar için geliştirilen bir mobil uygulamadır.

Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmek için mobil uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Android için Google Play, iOS için ise App Store mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı Haberler ve Dergiler kategorisi altında bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz