Milli Piyango Türkiye Uygulaması

0
3490

Hayatımızda en az bir kere şans oyunu oynamışızdır. Bileti alırken yaşadığımız heyecan, çekiliş sonuçları açıklanana kadar kurulan hayaller ayrı bir heyecan yaşatmıştır. Sonuçların açıklandığı an tutan sayıları gördükçe o heyecan katlanır da katlanır. Fakat bazen çekiliş sonuçlarına anında ulaşamayız. İşte bunun için Milli Piyango Türkiye uygulaması sizleri bekliyor.

Mili Piyango Türkiye uygulaması ilk açıldığı zaman karşınıza 5 adet şans oyunu sunuyor. Milli Piyango, Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto çekilişlerinden hangisi ile ilgili bilgi almak istiyorsanız seçerek bir sonraki ekrana geçiş yapabiliyorsunuz.

Milli Piyango seçeneğine bastığınız zaman açılan ekranda sizden bilet numaranızı girmeniz isteniyor. Numaranızı girerek sorgula dediğiniz zaman biletiniz ile ilgili bilgilere ve çekiliş sonucuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ekranda hangi ikramiyeleri hangi numaraların kazandığı ile ilgili listeleri bulabilirsiniz.

Sayısal Loto seçeneğine bastığınız zaman gelen ekranda çekilen Sayısal Loto’nun sonuçlarını görebilirsiniz.

Şans Topu seçeneğine bastığınız zaman açılacak olan ekran size çekilen numaraları gösterecektir. Sayfanın devamında ise çekiliş sonuçlarına ilişkin sayısal veriler ve kazanılan paraların bilgisi verilir.

On Numara sonuçlarının öğrenildiği ekranda en son yapılan çekiliş bilgileri yer alır. Yine bu ekranda çekilen sayıları görebilirsiniz. Şans Topu çekiliş ekranında olduğu gibi çekiliş ile ilgili sayısal verileri görmeniz mümkün.

Süper Loto sonuç ekranında ise yine çekilen sayılar sizi bekliyor olacak. Buradan son çekilişte çıkan sayılara bakabilir, bilenlerin ne kadar kazandıklarını ve kaç kişinin bildiğini öğrenebilirsiniz.

Oldukça basit ve kullanımı kolay olan Milli Piyango Türkiye uygulaması ile bütün bu şans oyunlarının son çekiliş bilgilerine tek bir ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumlu ekranlarında aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Uygulama hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Milli Piyango Türkiye uygulaması bütün cihazlarda sorunsuz olarak çalışan bir uygulamadır. Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmek için Google Play ya da App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra istediğiniz şans oyunu sonuçlarına saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Piyango - Türkiye
Piyango - Türkiye
Developer: Tum Ltd
Price: Free
  • Piyango - Türkiye Screenshot
  • Piyango - Türkiye Screenshot
  • Piyango - Türkiye Screenshot
  • Piyango - Türkiye Screenshot
  • Piyango - Türkiye Screenshot
Milli Piyango Türkiye
Milli Piyango Türkiye
Developer: Elluga Dijital
Price: Free
  • Milli Piyango Türkiye Screenshot
  • Milli Piyango Türkiye Screenshot
  • Milli Piyango Türkiye Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here