Midnight Star Renegade

0
2762

Akıllı telefonların hayatımıza yayıldığı son yıllarda insanların zamanlarını daha iyi bir şekilde geçirmeleri, boş zamanlarını değerlendirmeleri için geliştirilen pek çok uygulama hayatımızda hızla yer alıyor. O uygulamaların en başında oyunlar geliyor. Akıllı telefonlarımız sayesinde oynadığımız oyunlar zamanı daha kaliteli ve eğlenceli geçirebilmemiz için olanak sağlıyor.

Son zamanlarda geliştirilen oyunlar gerek grafikleri gerekse ses efektleri açasından oldukça gelişmiş durumda. O oyunlardan bir tanesi de Midnight Star Renegade.

Midnight Star Renegade alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunuyor. Firts person shooter yani birinci kişinin gözünden gördüğü, elinde bulunan silah ile düşmanı vurmaya çalıştığı bir oyun türüdür. Bu anlamda diğer mobil oyunlardan ayrılan bir yapısı var.

Midnight Star Renegade şimdilik yalnızca IOS işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. iPhone marka telefon ya da iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip bu maceraya hemen başlayabilirsiniz.

Midnight Star Renegade ile yepyeni bir uzay hikayesi sizleri bekliyor. Uzayın derinliklerinde başlayan bu aksiyona hazır olun.

Binlerce yıl önce, uzayın en derinlerinde kaybolan bir medeniyetin izini bulmak en önemli göreviniz olacak. Oyuna başlarken bir kahraman olarak başlıyor ve bir medeniyeti bulmak için karşınıza çıkan gizemleri çözmeye çalışıyorsunuz. Kahramanınız kayıp gezegeni bulmak için karşısına çıkan gizemleri çözüp, uzaylılara karşı savaşıyor. Bu aşamada size düşen görev bu savaşta kahramanınızı en iyi şekilde yönlendirmektir.

Midnight Star Renegade oyununda oldukça dinamik ve durmayan bir savaş sizi bekliyor. Oyunda sürekli bir yerlere atlayarak siperlerin arasında geçiyorsunuz. Karşınıza çıkan düşmanlara karşı hedef alarak onları vurmaya çalışıyorsunuz.

Midnight Star Renegade oyununun en güzel özelliklerinden birisi de kullanacağınız silahları kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Böylece kullanacağınız silah tamamen sizin zevkinize kalıyor.

Midnight Star Renegade çok kullanıcılı yani multiplayer oynanabildiği gibi tek kişilik olarakta oynanabilen bir oyun. Midnight Star Renegade’da uzaylılara karşı savaşabildiğiniz gibi diğer oyunculara karşı da savaşabiliyorsunuz.

Hedefinizi yükseltmek ve kahramanınızı güçlendirmek için günlük ve haftalık zorlukları aşmak için mücadeleye girmeniz gerekir. Eğer hedeflerinize ulaşırsanız kahramanınızı geliştirebilirsiniz.

En güçlü kahramana sahip olursan kazanan taraf sen olursun!

Midnight Star Renegade şu an yalnızca IOS işletim sisteminde oynanan bir oyundur. iPhone ya da iPad için Midnight Star Renegade oyununu indirmek ve bu maceraya bir an önce başlamak istiyorsanız Appstore mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Midnight Star Renegade
Midnight Star Renegade
  • Midnight Star Renegade Screenshot
  • Midnight Star Renegade Screenshot
  • Midnight Star Renegade Screenshot
  • Midnight Star Renegade Screenshot
  • Midnight Star Renegade Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz