Microsoft Teams, Gün Boyu Ücretsiz Görüşme İmkanı Sunuyor

0
710
microsoft teams ucretsiz gorusme

Microsoft Teams, platforma kazandırdığı ücretsiz konferans özelliğini duyurdu. Kullanıcılar, Microsoft Teams’in web sürümü üzerinden gün boyu ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapabilecekler.

Pandemi dönemiyle birlikte video konferans uygulamalarına olan ilgi oldukça arttı. Pek çok şirket, geliştirmeler yaparak kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunma çalışmalarına devam ediyor. Son dönemlerde kullanıcı sayısını oldukça artıran Microsoft Teams de yeni özelliklerle platforma olan ilgiyi devam ettiriyor. Yeni eklenen özellikle birlikte kullanıcılar, ücretsiz konferans gerçekleştirebilecek.

microsoft teams ucretsiz

Microsoft Teams’in yeni özelliği, kullanıcıların ücretsiz olarak gün boyu görüşme yapabilmelerini sağlıyor. Web sürümü üzerinden yapılan görüşmeler için geçerli olacak bu özellik ile 24 saat boyunca 300’e kadar katılımcıdan oluşan toplantılar yapılabilecek. Ayrıca “birlikte modu” sayesinde aynı anda 49 katılımcı ekranda görüntülenebilecek.

Kullanıcılar, bir web tarayıcısı aracılığıyla ücretsiz görüşmelere katılabilecekler. Görüşmeye katılmak için bir Microsoft Hesabına veya Microsoft Teams uygulamasına gerek olmuyor. Microsoft hesabı olan toplantı sahibi, davet bağlantısı göndererek kişilerin direkt bağlantı üzerinden katılmalarını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz