MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber

0
2097
maps.me cevrimdisi harita

Seyahat ederken en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri de varış noktasına giden yol güzergahını iyi belirlemektir. Gitmek istediğimiz yere en kısa mesafeden ulaşmaya çalışmak zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor. Araçla seyahat edeceğimiz zaman yakıt tasarrufu da oldukça önem arz ediyor. Bu konuda yolculuklarımızda bize yardımcı olması için navigasyon cihazlarını kullandığımız olmuştur. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte artık tüm bunları çeşitli mobil uygulamalarla da sağlayabilmek mümkün. Akıllı telefonlarımıza yüklediğimiz navigasyon uygulamaları, seyahatlerimizi daha kolay bir hale getiriyor. Gideceğimiz adrese en kısa ve hesaplı yoldan ulaşmamızı sağlayan bu uygulamalar sayesinde yola daha planlı bir şekilde çıkabiliyoruz. Tabi ki her navigasyon uygulaması bu konuda doğru sonuç veremeyebiliyor. Biz de sizler için bu uygulamalar arasından en çok tercih edilen ve en olumlu yorumları toplayan uygulamalardan biri olan MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber uygulamasını inceledik ve detaylarını paylaştık. Uygulamanın detayları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber uygulaması, internet bağlantısı olmadan da yol tarifi sunabilen bir navigasyon uygulaması. Uygulamayı hem yurt içinde hem de yurt dışında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gidilecek olan yeri adım adım yönlendirmelerle gösteren uygulama sayesinde ayrıntılı ve çevrimdışı kullanılabilen haritalardan faydalanarak rotanızı en uygun şekilde oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada sevdiğiniz yerleri kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sürücü, yürüyüş, bisikletli navigasyonlarını sisteminde bulunduran uygulama, dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanılabilme imkanını sunuyor.

MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber uygulamasını yükledikten sonra ilk olarak ülkeniz için ilgili haritayı indirmeniz gerekiyor. Sonrasında internet bağlantınız olmadan da bu haritaya istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Uygulama sayfasının üst kısmında yer alan arama çubuğuna gideceğiniz konumu yazıp arattığınızda varış noktasına en kısa ve hesaplı şekilde götüren hangi güzergah ise ona yönelik bir rota oluşturuluyor. Uygulamanın bir özelliği de seyahat içeriği oluşturucularıyla ortak çalışmaları dahilinde popüler olan varış noktalarını da gösteriyor olması. Haritada ilgi çekici nokta içeren kısımlar bu hizmete yönelik ve çevrimdışı kullanım için indirilebilir özellikte.

Farklı Kategorilerde Arama Yapın

MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber uygulamasında yol tarifi almanın yanı sıra birçok farklı kategori üzerinden de ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi alabilirsiniz. Örneğin, restoranlar, kafeteryalar, oteller, turistik yerler, süpermarketler, benzin istasyonları, ATM’ler ve toplu taşıma araçlarıyla ilgili aramalar yapabilir ve ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

İster yaya ister sürücü olun, yolculuğunuzu daha hızlı ve tasarruflu bir hale getirmek istiyorsanız , MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulama Play Store ve App Store mağazalarında mevcut. Dilerseniz aşağıdaki bağlantılar üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz