Make it True — Devreyi Çöz

0
1067
make it true devreyi coz uygulama incele

Klasik bulmaca oyunlarından sıkıldıysanız sizi, bilimsel mantığa davet eden bir oyun ile tanıştıralım. Make it True – Devreyi Çöz! Karışık devreleri tamamlayarak beyin egzersizi yapacağınız oyunda zorlu bulmacalar sizi bekliyor. Oyunun özelliklerine ve oynanış şekline yakından bakalım.

Mantıksal işlemlerle ilerleyeceğiniz mobil oyunda hedefiniz; mühendislik ürünleri yaparak cihazları çalıştırmak olacak. Make it True – Devreyi Çöz oyununda görevler bulunuyor. Bozuk parçaları değiştirecek, doğru sinyali yakalayacak ve uygun modeller ortaya çıkaracaksınız. Basit bir oynanışa sahip olan oyun, ilgi çekici seviyeleriyle zihninizi harekete geçiriyor.

Zeka geliştirici bulmacalarıyla öne çıkan Make it True – Devreyi Çöz aynı zamanda eğlenceli bir deneyim sunuyor. Parçaları uygun şekilde birleştirerek mekanizmayı aktif etmek için farklı yöntemler deneyin. Oldukça sürükleyici ve eğitici olan mobil oyun ile keyifli vakit geçireceğiniz düşünüyoruz.

make it true

Oyunda farklı boylardaki çubuklar, üçgen bloklar ya da oval şekiller yer alıyor. Bunlardan yararlanarak bulmacayı çözmeye çalışıyorsunuz. Parçaları birbirleriyle uyumlu olacak şekilde birleştirin ve ürünü tamamlayın. Tamamladığınız devrelerin çalışması için doğru sinyali bulmanız gerekiyor. Devreye sinyal gönderin ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Devreye sinyali gönderebildiğiniz takdirde o seviyeyi tamamlamış oluyorsunuz. Böylelikle diğer bulmacaların ve yapılacak yeni devrelerin kilidini açmanız mümkün oluyor. Devrenin girişlerindeki değerleri seçmeli ve 1’i elde etmek için bozuk parçaları değiştirmelisiniz. Oyunda 1 “doğru”, 0 “yanlış” değeri sembolize ediyor.

Make it True – Devreyi Çöz oyununda ilerledikçe mekanizmaları nasıl aktifleştireceğiniz hakkında daha iyi akıl yürütmeler yapabilirsiniz. Oyun, mantıksal düşünme becerisini geliştirerek sizlere beyin egzersizi yaptırıyor. Şifreleri çözmek ve bulmacaları tamamlamak için aklınıza gelen fikirleri harekete geçirin.

Zorlandığınız seviyelerde ipucu seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yüzlerce ilgi çekici seviyeye sahip olan Make it True – Devreyi Çöz, zorlu görevlerde size yardımcı oluyor.

Oyunun eğlenceli anlar yaşatan özelliklerinden biri de animasyonlar içermesi. Bu mantık bulmacasında animasyonlu ara sahneler yer alıyor. Bu şekilde sıkılmadan görevlerinize devam edebilirsiniz.

Siz de akıllı telefonunuzda hem eğitici hem de keyifli vakit geçirmek isterseniz Make it True – Devreyi Çöz oyununu denemenizi öneririz. Oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz