LinkedIn, “Hikayeler” Özelliğine Kavuştu

0
809
linkedin hikayeler ozelligi

İş odaklı sosyal paylaşım platformu LinkedIn, geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni özelliğini kullanıma sundu. Popüler sosyal medya platformlarından aşina olduğumuz “hikayeler” özelliği, iş dünyasının vazgeçilmez sosyal ağı LinkedIn’e de geldi.

Profesyonel iş dünyasına yönelik paylaşımların yapıldığı popüler sosyal medya platformu LinkedIn, bir süredir hikayeler özelliğini test ediyordu. Yeni özellik, test edilmesinin ardından platforma eklendi. LinkedIn kullanıcıları da artık 24 saat boyunca geçerli olan hikayeler özelliğini kullanabilecek.

linkedin hikayeler

İş hayatındaki etkinliklerden ve önemli duyurulardan daha hızlı ve pratik şekilde bilgi alınabilmesini sağlamak amaçlı getirilen “hikayeler” özelliği, diğer platformlarla aynı konsepte sahip. Fotoğraf veya videolar üzerine metin ya da çıkartma eklenebiliyor. Hikayelerin kimler tarafından görüntülenebileceği de ayarlanabiliyor.

LinkedIn’in hikayeler özelliği şu an için ABD, Kanada, Fransa ve diğer bazı ülkelerde erişime açıldı. Yakın zamanda tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz