Lingustica – İngilizce öğren

0
3015
Lingusta - İngilizce ogren

İngilizce öğrenmek isteyen herkes için harika bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bugüne kadar birçok eğitim içeriğini ve uygulamalarını inceledik. Tüm bu uygulamalarda dikkat edilmesi gereken ilk şey İngilizce eğitiminin seviyeleri. Henüz hangi aşamada olduğunu bilmeyen kişiler için doğrudan temelden eğitim tercih ediliyor. Ancak eğer temel bilginiz varsa İngilizce eğitimi kesinlikle sizin seviyenize uygun şekilde verilmeli. Lingustica – İngilizce öğren uygulaması bu konuda yalnızca öğrenmeniz gereken bilgileri iletiyor. Aynı şekilde tüm bunları doğru zamanlama ile yapıyor.

Lingustica – İngilizce öğren uygulamasının en keyifli yanı eğlenceli bir şekilde öğretiyor olmasıdır. İçerisinde 4000 İngilizce kelimenin yer aldığı bu uygulama son derece faydalı. Aynı zamanda dil bilgisi kurallarını da 1300 madde eşliğinde öğretiyor. Lingustica – İngilizce öğren ile dil eğitimi alırken İngilizceyi nasıl konuştuğunuza hayran kalabilirsiniz. Uygulamada aynı zamanda eğlenceli videolar da mevcut. Bu videolar tam 500 adet olmakla birlikte kısa ve asla sıkıcı değil. Yine diğer uygulamalarda kullanıcıların videolardan sıkıldığı için eğitimi yarıda bıraktığını görüyoruz. Ancak Lingustica – İngilizce öğren uygulaması kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış. Dil öğrenmek isteyen herkes düşünülerek hazırlanmış.

Uygulamanın en güzel yanı soru tiplerine göre ayrılması. Bu soru tiplerinde yazabilir, okuyabilir, dinleyebilir, cümle kurabilir ve eşleştirme yapabilirsiniz. İngilizce pratiğinizi sonuna kadar geliştirecek olan sorular seviyelerine göre zorlaşıyor. Bu sayede dil öğrenirken bir anda dilden soğumuyorsunuz. Dil uzmanları tarafından geliştirilen bu uygulamada kolayca unutulabilecek kelimeler de düşünülmüş. İngilizce öğrenmede en etkili tekniklerden birisi de aralıklı tekrar yöntemi. Lingustica – İngilizce öğren uygulaması da tekniği kullanarak, unutma ihtimaliniz yüksek olan kelimeleri aralıklarla karşınıza getiriyor. Öğrendikleriniz ise gitgide pekişiyor. Uygulama sayesinde bilginizin üzerine katarak ilerliyorsunuz. Aynı zamanda önceki öğrendiklerinizi de unutmuyorsunuz. Sizler de İngilizce öğrenmek için Lingustica – İngilizce öğren uygulamasına bir şans verin.

Neden Sevdik?

  • Eğer İngilizce kelimeler gözünüzü korkutuyorsa, hangi yöntemi denerseniz deneyin başarılı olamıyorsanız sıkı durun!
  • Lingustica – İngilizce öğren kelime kartları da uygulamada var. Bu kartlarla kelimelerin telaffuzu da dahil olmak üzere çalışabilirsiniz.
  • Üstelik eğlenirken öğrendiğinizin farkında bile olmayacaksınız.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
211 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

‎Lingustica - İngilizce öğren
‎Lingustica - İngilizce öğren

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz