Letgo, Ödeme ve Kargo Hizmetlerini Yeniliyor

0
1150
letgo odeme ve kargo hizmetlerini yeniliyor

Letgo, alışverişi daha güvenli hale getirecek yeni hizmetini duyurdu. Platforma getirilen güvenli ödeme ve anlaşmalı kargo hizmetiyle birlikte Letgo kullanıcılarını, daha güvenli bir alışveriş deneyimi bekliyor.

İkinci el alışveriş platformu Letgo, güvenilirliğe odaklanarak ödeme ve kargo hizmetlerini yeniledi. Letgo kullanıcıları, Güvenli Ödeme ve Anlaşmalı Kargo‘yu kullanarak iyzico üzerinden ödeme yapabilecekler. İkinci el alışveriş, çok daha kolay ve güvenli hale getiriliyor.

Letgo’da çevrimiçi ödeme için İyzico ve indirimli kargo için Yurtiçi Kargo ile anlaşma sağlandığı duyuruldu. Güvenli ödeme ve anlaşmalı kargo hizmetleri, alıcıların da satıcıların da korunmasını sağlayacak.

letgo guvenli odeme

“Kullanıcılarımıza kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri bir ikinci el alışveriş deneyimi yaşatmak, bu deneyimi teknoloji ve inovasyonla birleştirmek amacıyla ikinci el eşya alışverişinde güvenli ödeme ve kargo özelliğimizi devreye aldık.”

Yeni hizmetten yararlanırken “Teklif ver” seçeneği üzerinden satıcıya belirli bir tutar belirten alıcı, anlaşma sağlandığı takdirde iyzico üzerinden ödeme yapıyor. Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içerisinde ürünün Yurtiçi Kargo’ya teslimi gerçekleşiyor. Alıcı taraf, teslim aldığı ürünü Letgo üzerinden onayladığı takdirde de ücret satıcının Letgo’daki hesabına aktarılmış oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz