Lay’s, YouTube İçin İlginç Bir Eklenti Yayınladı

0
1407
lay's ilginc youtube eklentisi

Lay’s, kullanıcıların video izlerken cips sesi duyamama problemine bir çözüm getirdi. Kullanıcılar YouTube’da izledikeri video esnasında cips yediklerinde, cips sesi algılanarak otomatik altyazı eklenecek.

Lay’s ve Happiness Saigon firmalarının ortak çalışması olarak sunulan ilginç YouTube eklentisi, birçok kullanıcının probleminin önüne geçecek cinsten duruyor. Eklenti, film ya da dizi izlerken cips yemeyi sevenlerin seyir keyfini otomatik altyazı ile devam ettirecek.

Crispy Subtitles from Lay’s adıyla geliştirilen eklenti, cips sesinin algılandığı anda videoda altyazı görünmesini sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar, videodaki önemli yerleri kaçırmamış olacak. YouTube Chrome eklentisi için dünyanın dört bir tarafından cips yeme sesleri toplandı.

Toplam 178 saatlik ses kayıtlarını toplayan geliştirici ekip, bu sesleri algılayan bir yapay zeka geliştirdi. Yerel farklılıkları algılamak için her bölgeden ses örnekleri toplandı. Bu eklenti ile video izlerken hiçbir şeyi kaçırmamış olacaksınız. Eklentiyi buradan Chrome’a ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz