Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü

0
4309
Landlord Tycoon

Emlak oyunlarını seviyorsanız Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü tam size göredir. Landlord Tycoon son derece gerçekçi bir simülasyon oyunu. İş dünyası oyunları arasında belkide en iyisi. Hadi o zaman kendi emlak imparatorluğunuzu kuracağınız bu oyun ile tanışalım!

Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü adından da anlaşılacağı üzere bir emlak oyunu. Uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oyuna başlayabilirsiniz. Emlak piyasasına ilk başladığınız anda 50.000 $ bütçeniz var. Gayrimenkul serüveninize bu bütçenizi kullanarak başlıyorsunuz. Ancak şimdiden uyaralım, bütçenizi dikkatli harcamazsanız oyunun ortasında sıkıntılar çekebilirsiniz. Oyunun amacı aslında kendi şehrinizi yönetmeniz. Bunun için şehrinize tüm gayrimenkul yatırımlarını yapmalısınız. Elbette okul, ofisiniz gibi birçok detayı düşünebilirsiniz. Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü bu açıdan sınırsız oyun deneyimini sunuyor.

Oyunun esas stratejisi şehrinizi kurduktan sonra başlıyor. Kendi imparatorluğunuz için stoklarınızı satmakla işe başlayabilirsiniz. Satılan stoklar size gelir olarak geri dönecektir. Diğer bir seçenek ise emlaklarınızı rafine etmek. Finans ve ekonomiyle ilgilenen herkesin bu oyundan keyif alacağını söyleyebiliriz. Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü oyununda gerçekçi bir açık arttırma usulü bulunuyor. Bu sayede gayrimenkullerinizi açık arttırmaya çıkartabilirsiniz. Eğer sektörü doğru bir şekilde değerlendirirseniz oyunda milyarder olabilirsiniz. Burada elbette aldığınız riskler önem taşıyor. İyi bir emlakçı doğru zaman ve doğru yerde riskler alır. Böylece parayı en etkili şekilde kullanır. Sizler de sektörü gerçekçi bir simülatörde kullanmak istiyorsanız bu oyuna bir şans vermelisiniz.

Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü oyunu hakkında son bir detaydan bahsedelim. Böylesine güzel tasarlanmış gerçekçi oyunlar ne yazık ki İngilizce oluyor. Üstelik Türkçe desteği olmadığından birçok kişi tarafından eleştirilere maruz kalıyor. Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü ise diğerlerinden çok farklı. Türkçe versiyonu sayesinde sizlerde bu oyunun keyfine doyasıya varabilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Landlord Tycoon – Emlak Yatırımı Simülatörü tamamen Türkçe dilinde.
  • Emlak piyasasına ilgiliyseniz oyunu seveceğinize eminiz.
  • Gayrimenkulleri değerlendirip, emlak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.
  • Finans ve teknoloji alanında tasarlanmış en gerçekçi ve eğlenceli oyundur.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
85 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz