Kötü Alışkanlıklarınızı Loop İle Bırakın!

0
3162
loop aliskanlik takip uygulamasi

Kendimize koyduğumuz hedefler doğrultusunda ilerleyebilmek oldukça önemlidir. Söz konusu hedefimiz için alışkanlıklarımızı değiştirmek ise zor olabilir. Örneğin hedefiniz sağlıklı bir insan olmak ve her gün 10.000 adım atmak olsun. Ancak bunun için önce sigarayı bırakmanız gerekiyor. Bu süreçte ise yeni iyi alışkanlıklar kazanmanız lazım. Loop Alışkanlık Takip uygulaması tam olarak bunun içindir. Kötü alışkanlıklarınızın yerini iyileriyle değiştirmenize yardımcı olur. Hadi o zaman Loop Alışkanlık Takip uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği iyi alışkanlıklar kazanmanızı sağlaması. Bunun için ayrıntılı çizelge özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu çizelgede kazanmak istediğiniz tüm alışkanlıkları detaylarıyla yazabilirsiniz. Loop Alışkanlık Takip uygulaması aynı zamanda hatırlatıcı işlevi görür. Alışkanlıklarınızı gün içerisinde hangi sıklıkla yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı şekilde hangi saat aralıklarında hatırlatılmasını istediğinizi. Loop Alışkanlık Takip bu konuda tam bir alarm gibi çalışacaktır. Konuyla ilgili diğer önemli bir bilgiden bahsedelim.

Uzmanlara göre bir davranışı alışkanlık edinebilmemiz için 21 gün boyunca düzenli olarak yapmamız gerekir. Bu süre iyi / kötü bir alışkanlık kazanmamız için yeterli süredir. Hatta sigara bağımlıları için oluşturulan stratejiyi duydunuz mu? 1 paket sigarada bulunan sigara sayısına hiç dikkat etmiş miydiniz? Bir insanın sigara bağımlılığı kazanması için yeterli bir sayı olduğunu fark edebilirsiniz. Bu sebeple iyi alışkanlıkların önemi kadar kötü alışkanlıklara da dikkat edilmelidir. Eğer sizler de bir sigara bağımlısıysanız; canınız her sigara içmek istediğinde bunun yerine su içmeyi alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Alışkanlık puanı sayesinde uygulamayı ne kadar aktif kullandığınızı görebilirsiniz. Bu puanların amacı alışkanlıklarınızı ne kadar yerine getirdiğinizi göstermektir. Takvim özelliği sayesinde hangi günler uyup uymadığınıza bakabilirsiniz. Ayrıca Loop Alışkanlık Takip uygulaması tamamen reklamsız oluşuyla dikkat çekiyor. Hem tasarım harikası hem de reklamsız olan bu uygulama bizlerden tam puan aldı.

Neden Sevdik?

  • Loop Alışkanlık Takip uygulaması sayesinde kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Loop Alışkanlık Takip hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.
  • Uygulama sayesinde iyi alışkanlıklar kazanabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3,8 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Loop Alışkanlık Takip
Loop Alışkanlık Takip
  • Loop Alışkanlık Takip Screenshot
  • Loop Alışkanlık Takip Screenshot
  • Loop Alışkanlık Takip Screenshot
  • Loop Alışkanlık Takip Screenshot
  • Loop Alışkanlık Takip Screenshot
  • Loop Alışkanlık Takip Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz