Kişilik Testleri Sizi Çok Şaşırtacak!

0
3002
kisilik testi

Kişilik testleri kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olur. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu bilirseniz hayata olan bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Aslında birçok kitapta da benzer şeyler anlatılıyor. Farkındalık sayesinde yaşamını değiştiren onlarca insan var. Peki nasıl yapıyorlar desiniz? Kendi kişiliklerini tanıyarak ve farkındalık seviyelerini yükselterek. Muhteşem sır ise burada başlıyor. Eğer kendinizi tanırsanız kabul edersiniz. Doğrusuyla ve yanlışıyla, tüm özellikleriyle kendini kabul eden insanlar hayatla barışık olurlar. Bu sayede tüm dünya onlar için güzelleşir. Hadi o zaman kişilik testleri uygulaması ile tanışalım!

Kişilik testleri uygulamasının en güzel yanı farklı özelliklerinizi ortaya çıkartması. Kimsenin bilmediği gizemli yanlarınızı bu testlerle keşfedebilirsiniz. Uygulamayı ilk açtığınız andan itibaren kullanabilirsiniz. Üye olmanıza gerek kalmadan testleri cevaplamaya başlayabilirsiniz. Uygulamadaki kişilik testleri kategoriler halinde listelenmiş. İşte cevaplayabileceğiniz kişilik testleri!

  • Kişilik testi
  • Resimli kişilik testi
  • Zenginlik testi
  • Gizli güç testi

Bizim en sevdiğimiz testlerden birisi resimli kişilik testi oldu. Testte birbirinden farklı şekillerde resimler karşınıza çıkıyor. Resimlere baktığınızda ilk gördüğünüz şey size soruluyor. Verdiğiniz cevaplar doğrultusunda test sonucunu görebiliyorsunuz. Ayrıca yalnızca duygusalsınız, kararsızsınız vb. tarzda sonuçlar çıkartmayan tek uygulama diyebiliriz. Sonucunuzda aslında kişilik yapınız, duygusallık durumunuz, liderlik özellikleriniz ve daha birçok şeyden bahsediliyor. Oldukça ilginç tespitlerde bulunan bu sonuca çok şaşıracaksınız. Çünkü bizim test sonuçlarımız oldukça gerçekçi sonuçlardı. Hatta “bunu nereden bildiler” dediğimiz anlar oldu. 🙂

Uygulamanın en şaşırtıcı testi ise zenginlik testi diyebiliriz. Test sonucunda geleceğinize dair ipuçlarından bahsediliyor. Ne kadar girişimci olduğunuz, emekçi yapınız ve tutumlu olup olmadığınız… Tüm bu detayları öğrenebileceğiniz zenginlik testi son derece eğlenceli. Resimli kişilik testinde yalnızca ikişer şık bulunuyordu. Ancak zenginlik testi 3 şıktan oluşuyor. Üstelik cevaplar son derece açıklayıcı ifade edilmiş.

Kişilik testleri uygulaması mobil cihazınızda yalnızca 12 MB yer kaplar.  Son olarak uygulamanın bir özelliğinden daha bahsedelim. Kişilik testleri uygulaması çevrimdışı olarak da kullanılabilir. Böylece testi arkadaşlarınıza da yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için internete bağlı olmanız gerekmez. Sizler de bu keyifli uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

Kişilik Testleri
Kişilik Testleri
Developer: Emre Özay
Price: Free
  • Kişilik Testleri Screenshot
  • Kişilik Testleri Screenshot
  • Kişilik Testleri Screenshot
  • Kişilik Testleri Screenshot
  • Kişilik Testleri Screenshot
  • Kişilik Testleri Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz