Keyifli Bulmaca Oyunu: Jungle Jam

0
1909
jungle jam uygulama incele

Günlük hayatında bulmaca çözen insanların stresten daha çok uzak oldukları bilinmektedir. Elbette bu bulmaca oyunları kategorisine bütün bulmacalar dahildir. Kimi bulmacalar görsel zekamızın sınırlarını zorlarken, kimisi sayısal zekamızı güçlendirir. Bu tür oyunlar aynı zamanda odaklanma yeteneğimizi de arttırır. Hadi o zaman keyifli bulmaca oyunu Jungle Jam ile tanışalım!

Oyunun kullanıcı odaklı tasarlanmış olması kesinlikle harika. Oyuna ilk girdiğiniz andan itibaren kendinizi maceralı bir bulmaca serüveninde buluyorsunuz. Üstelik üye olmanıza gerek bile yok. Tek yapmanız gereken Jungle Jam oyununu indirmek ve bulmacaları çözmeye başlamak. Öncelikle bu oyunun sıradan bulmaca oyunlarından farklı olduğunu belirtmeliyiz. Tamamen zamana karşı yarışmanız gerekiyor.

jungle jamBulmacaları çözmeye başladığınızda karşınıza böyle bir ekran geliyor. Sol üst taraftaki yıldız sizin oyun score derecenizi gösteriyor. Şimşek görünümlü, kum saatini andıran çubuk ise süre sayacınız. Oyundaki amacınız aynı olan simgeleri işaretleyerek bulmacayı zamanında çözmeye çalışmak. Süreniz dolduğunda karşınıza yeni bir bulmaca ekranı açılıyor.

Oyundaki simgeler yaratıcılıkla hazırlanmış. Donut şeklindeki simgelerle kuru kafalar hemen herkesin dikkatini çekecek türden. Daha yeni yayınlanan bu bulmaca oyuna sizlerde bir şans vermelisiniz. Eğer günlük yaşamınız bir rutin şeklinde devam ediyorsa, çoğu kez stres sorunu yaşıyorsanız birkaç tavsiyemiz bulunuyor. Jungle Jam gibi bulmaca oyunlarını günde 15-20 dakika kadar oynamaya ne dersiniz? Hem iş stresinizden kafanız dağılacaktır hemde odaklanma sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Aslında basit bir mantıkla oynanan bulmaca oyunlarının amacı budur. Zihnimizi harekete geçirir ve uyanmamızı sağlar. Bulmaca içerisinde aynı görselleri işaretlerken bile odaklanma gücünüzün arttığını fark edebilirsiniz.

Zamana karşı yarışmanızı sağlayan bu oyunla dakikaların nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz. Adından bir hayli bahsettireceğini düşündüğümüz bu oyunun biraz da bağımlılık yapabileceğini söylemeliyiz. Bulmacaları çözerken “Nasıl olur? Sürem ne çabuk bitti?” gibi söylemlerde bulunabilirsiniz. Fakat zamanla kendinizi geliştireceğinize eminiz. Bulmacaları tamamlamak aslında çok kolay. Sizde zamana karşı yeteneklerinizi bu oyunla sergileyebilirsiniz.

Jungle Jam oyunu hakkında tek bir olumsuz yönden bahsedebiliriz. Oyun yeni yayınlandı bu yüzden yalnızca Play Store mağazasından indirilebiliyor. Ancak umuyoruz ki yakın zamanda App Store üzerinden de indirilebilir.

Jungle Jam
Jungle Jam
Developer: Sayedsoft
Price: Free
  • Jungle Jam Screenshot
  • Jungle Jam Screenshot
  • Jungle Jam Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz