Keyifli Bulmaca Angry Birds Dream Blast Oyunu

0
3567
Angry Birds Dream Blast

Daha önce Angry Birds oyununu hiç böyle görmemiştik. Sinirli kuşlar bu defa bulmaca oyunuyla karşımızda. Bu agresif kuşlarla birlikte macera dolu bir bulmaca serüveni yaşayabilirsiniz. Hadi o zaman Angry Birds Dream Blast oyunuyla tanışalım!

Oyunun amacı son derece basit. Oyunu oynamaya başladığımızda karşımıza rengarenk bir bulmaca tablosu geliyor. Bu tabloda aynı renk olan balon gruplarını üzerinden çizerek patlatıyoruz. Balonların üzerine parmağınızla dokunmanız yeterli. Angry Birds Dream Blast oyununun en keyifli özelliği ise “Red güçlendiricisi”. Uygulamayı keyifli kılan bir özellik diyebiliriz. Eğer patlattığınız balonlar belirli bir sayıya ulaştıysa bu özellik aktifleşiyor. Red güçlendiricisi kullandığınız sıra ise doğrudan yok oluyor. Yani bulmacadaki koca bir satırı silebiliyorsunuz.

Angry Birds Dream Blast oyununa dair diğer bir özellik “Chuck” var. Red güçlendiricisi yalnızca bir satırı siliyordu. Eğer ben iki satı birden çapraz olarak silmek istiyorum diyorsanız biraz sabırlı olmalısınız. Ve Red güçlendiricisi puanınızı biriktirmelisiniz. Toplamda 2 adet red güçlendiricisine sahip olduğunuzda bir adet Chuck özelliği aktifleşiyor. Bu ise aynı anda dokunduğunuz kısmın hem satırını hem de sütununu silmenizi sağlıyor. Elbette oyunun özellikleri bunlarla da sınırlı değil.

Son derece şirin ama tehlikeli bir özellik olan “Bebek Bomb” ile tanışalım. Adeta bir bomba etkisi taşıyan Bebek Bomb, iki adet Chuck özelliğinin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Bizlere keyifli bir serüven sunan Angry Birds Dream Blast oyunu ve özellikleri oldukça geniş. Sizlerin de bu oyunda keyifle vakit geçireceğini düşünüyoruz. Bu yüzden sıkılmadan oynayacağınız Angry Birds Dream Blast oyununa bir şans verebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip.
  • Oyun diğer bulmaca oyunlarından farklı özellikleri taşıyor.
  • Red güçlendiricisi, Chuck, Bebek Bomb gibi özellikler oyunu çok eğlenceli kılmış.
  • Sıkılmadan ve severek oynayabileceğiniz bir oyun. Çünkü oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
77 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz