Kazandıran Uygulama: Cepmax

5
5857
cepmax mobil uygulama

İstediğiniz bütün özellikleri bir arada barındıran Sosyal Medya Platformu Cepmax, izledikçe kazandıran bir mobil uygulamadır. Cepmax uygulaması sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Uygulama daha bugün çıkmasına rağmen şimdiden adından bir hayli söz ettirecek gibi duruyor. Hadi o zaman herkesin merak ettiği Cepmax uygulamasıyla tanışalım!

Bilindiği üzere internetten para kazanmanın birçok yolu bulunuyor. Bu yöntemlerden kimisi gerçekten para kazandırırken kimisi de hiçbir kazanç getirmeyebiliyor. Cepmax ise işini ihtimallere bırakmayan bir uygulama. Bizler uygulamayı oldukça ilginç bulup derinlemesine araştırdık. Ayrıca son derece keyifli bir uygulama olan Cepmax’ın içindekiler saymakla bitmiyor. Maç sonuçları, burçlar,sağlık platformu, ilanlar ve haberler… Aradığınız her şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde üye olma seçeneğine tıklayınız. Ardından sizden istenen bilgileri uygulamaya giriniz. Öncelikle şunu belirtelim, uygulama hiçbir şekilde sizin bilgilerinizi kullanmayacağını taahhüt ediyor. Böylesine güvenli bir uygulamada üyeliğinizi tamamladıysanız diğer adıma geçebiliriz.

Bir uygulama sayesinde nasıl para kazanırım? En fazla ne kadar kazanabilirim? Ne kadar vaktimi alacak? Param gerçekten yatacak mı? Aklınızdan bu tür soruların geçtiğini duyar gibiyiz. Cepmax uygulaması size gerçekten para kazandıran bir uygulamadır. Uygulamanın mantığı görevler üzerine kurulmuştur. Her gün görevlerinizi tamamlayarak ileride sabit maaşlı bile olabilirsiniz. Üstelik bunun için günde 1 saatinizi ayırmanız yetecektir. Gelelim kazancınızı nasıl arttırabileceğinize.

Cepmax size günde 3 ila 5 dakika aralığında 24 görev vermektedir. Her görev başına 15 kuruş almaktasınız. Bütün görevleri tamamladığınız takdirde ayda 180 TL kazanıyorsunuz. Uygulamanın güzel yanı saat olarak sizleri kısıtlamaması. Gün içerisinde reklamları hangi saat aralığında izlemek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Peki uygulama sayesinde 180 TL’den daha fazla kazanan kişiler nasıl kazanmış olabilir? Elbette referans sistemiyle…

Cepmax referans sistemi uygulamadan sabit maaş kazanmanızı sağlayacak sistemdir. Nasıl işlediği ise oldukça basittir. Kendi referans numaranızla çevrenizdeki kişilerin cepmax mobil uygulamasını indirmelerini sağlayın. Böylelikle kendi ekibinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sizin referansınızla gelen her kişi ekibinizin bir parçası olacaktır. Böylelikle kariyer seviyelerinin basamaklarını sırasıyla tırmanabilirsiniz. 1000 kişilik ekip için aylık 7.200 TL kazanabilirsiniz.

Uygulama şuanda yalnızca Android cihazlar üzerinden indirilebiliyor. Ancak çok kısa bir zamanda App Store üzerinden de bu uygulamaya ulaşabileceğinizin haberini verelim.

Uygulama Hakkında Güncel Bilgi: Cepmax uygulaması 10 Ekim tarihi itibariyle yayından kaldırılmıştır, artık kullanılmamaktadır.

Cepmax
Cepmax
Developer: Cepmax
Price: Free
 • Cepmax Screenshot
 • Cepmax Screenshot
 • Cepmax Screenshot
 • Cepmax Screenshot
 • Cepmax Screenshot
 • Cepmax Screenshot

5 Yorumlar

 1. CEBİN KAZANDIRSIN: Cepmax ile 3 farklı şekilde para kazanabiliriz.

  1- Pasif Kazanç : Aylık sadece günlük 24 görevi her gün yaparak 108 TL kazanabiliriz. Bir evde en az 4 akıllı telefon var herkes bu işi yapsa toplamda 432 TL kazanç eder. Özellikle aileler, evde kalan öğrenciler, yurtta kalan öğrenciler için ekstra güzel bir fırsattır.
  2- Sponsor Kazancı : Sistemden 10 derinliğe kadar kazanç elde edebilirsiniz. Direk hattınıza alacağınız kişi sayısında ise herhangi bir sınır yoktur arkadaşlar.

  Bir sponsor ekibinde ki her kişiden 7.2 TL kazanır.
  10 Kişilik ekipten kazanç : 72 TL
  100 Kişilik ekipten kazanç : 720 TL
  500 Kişilik ekipten kazanç : 3.600 TL
  1.000 Kişilik ekipten kazanç : 7.200 TL
  2.000 Kişilik ekipten kazanç : 14.400 TL
  5.000 Kişilik ekipten kazanç : 36.000 TL
  10.000 Kişilik ekipten kazanç : 72.000 TL olacaktır.

  3 – Kariyer Kazançları : 10 derinlik sınırı olmadan bütün ekibin toplam kazancı üzerinden gelir elde edeceğiz. Bu etapta ise kariyerinize göre kazanç oranınız belirlenecektir. Diyelim ki ekip ay sonu herkes 108 TL kazanıyor ama biz ona düz 100 diyelim ve toplam 1.000 kişi olsa ekip cironuz 100.000 TL olur sizin kariyeriniz de %9 ise siz o ay 9.000 TL kazanırsınız. Kariyer tablosu aşagıda paylaşıldı.

  Cepmax kazançları:

  Kazançlar ise 120 TL olduğunda her ayın 30 unda hesaplara yatar. 120 olmasının nedeni 12 TL’si vergiye kesiliyor. Geri kalan 108 TL ise net kazanç oluyor. Paramızı başka bir kişinin hesabına da alabiliriz. Bu yüzden herhangi bir yaş sınırı yoktur.

 2. 64916781556 bu referans numaramı ile üye olun ardından bende her 3 üye bağlamanızdan sonra bir üye de ben vereceğim arkadaşlar 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz