Kariyer.net İş Ara

0
3303

Türkiyenin en büyük ve en çok kullanılan iş arama platformu olan Kariyer.net;  kişiselleştirme özelliği, kolay ekran tasarımı ve hızlı erişim fonksiyonlarını bir arada sunduğu Kariyer.net İş Ara mobil uygulamasını her an her yerde kullanılabilir kılıyor.

Bu uygulama üzerinde Web gereksinimi duymadan özgeçmişinizi oluşturabilir, özgeçmişinizde yer alan eğitim bilgilerinizi, fotoğrafınızı, ön yazınızı, sertifika bilgilerinizi, iş tecrübelerinizi, iletişim bilgilerinizi, kurs ve seminer bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz ilanlara ve firmalara, detaylı iş arama ya da anahtar kelime ile arama seçeneklerinden yararlanarak hızlıca ulaşabilir, hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Arama kriterlerini kişiselleştirme özelliği ile takip listesi ayarlarından istediğiniz kriterleri belirleyerek en kısa yoldan yeni iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

-Reklam-

Özgeçmişiniz firmalar tarafından kaç kez görüntülenmiş, ilgilendiğiniz ilana kaç kişi başvurmuş ya da incelediğiniz ilan kaç kere görüntülenmiş gibi bilgilere mobil uygulama üzerinden çok daha seri bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kariyer.net’te yer alan 53.000 firma ve 65.449 iş ilanını değerlendirebilir, ilgilendiğiniz ilanları ise Kariyer.net’e düşer düşmez görebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz kadar başvuru yapabilir, kısa sürede iş bulma şansınızı yükseltebilirsiniz.

Başvurularınızın ardından firma tarafından gönderilen mesajlardan anında haberdar olabilir, mülakat randevularınızı ayarlayabilirsiniz. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Kariyer.net İş Ara mobil uygulamasını, her zaman her yerde kullanabilmek için App Store ya da Play Store üzerinden indirebilir, iş arama sürecinizi avantajlı hale getirebilirsiniz.

Kariyer.net İş Ara uygulamasını, App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here