Jestiniyap İle Anında Hediye Gönder

0
2451

Hepimiz sevdiklerimizi mutlu etmeyi ve onlar tarafından hatırlanarak mutlu olmayı isteriz. İşte tam da bunun için geliştirilen bir uygulama var. Jestiniyap mobil uygulaması ile sevdiklerinizi istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde mutlu edebilir, onlara göndereceğiniz hediyeler ile sevinçlerine ortak olabilirsiniz. Peki, nedir bu Jestiniyap mobil uygulaması?

Jestiniyap, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda sorunsuz olarak çalışan ve adından da anlaşılacağı gibi sevdiklerinize jest yapmanıza olanak sağlayan bir mobil uygulamadır.

Günlük hayatın yoğunluğu ve insanların sevdiklerine zaman ayıramaması göz önüne alınarak oluşturulan bu uygulamada büyükten küçüğe pek çok hediye ve jest bulunuyor. Uygulama sizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak yazıldığı için her şey düşünülmüş. En doğru hediyenin ne olduğuna karar veremiyorsan ya da seçenekler arasında boğuluyorsan Jestiniyap bu noktada imdadına yetişiyor.

Jestiniyap mobil uygulamasını kullanabilmek için indirdikten sonra üye olmanız gerekiyor. Saniyeler içinde oluşturacağınız üyelik ile size sunulan yüzlerce jest içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Jestler arasında sağlıklı yaşamdan modaya, eğlenceden teknolojiye, yeme içmeden seyahate kadar pek çok kategori içinde onlarca seçenek bulunuyor.

Jestiniyap uygulaması ile sevdiğiniz birine hediye göndermek için yapmanız gereken tek şey o kişinin telefon numarasını sisteme girmek olacaktır. Ardından isterseniz bir video ile isterseniz de bir mesaj ile jestinizi ona iletebilirsiniz. Karşı tarafa gidecek olan mesaj ile sevdiğiniz kişi jestini istediği zaman kullanabilir.

Uygulamayı kullanarak yapacağınız jestlerin ödemesini kredi kartı kullanarak hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Jestiniyap uygulaması ile sevdiklerinize hediyeler göndermek, onlara mutluluk yaşatmak artık çok kolay. Eğer hediyeler arasında karar veremiyorsan Jest Çeki özelliğini kullanarak kişinin kendi hediyesini seçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız jestin takibini uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Jestiniyap uygulamasında anlamadığınız ya da sormak istediğiniz şeyler olduğu zaman müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Eğer nasıl bir jest yapmak istediğinize karar veremiyorsanız müşteri hizmetleri bu noktada da imdadınıza yetişecektir.

Jestiniyap uygulaması ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık parmak uçlarınızda. Jestiniyap mobil uygulamasını ücretsiz olarak Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here