JBL’in Yeni Kablosuz Kulaklıkları Tanıtıldı

0
1996
jbl yeni kablosuz kulakliklar

Ürettiği ses ekipmanlarıyla kullanıcılarına en iyi deneyimleri yaşatmaya çalışan teknoloji markası JBL, yeni kablosuz kulaklıklarıyla bu yıl da iddialı olacağını gösteriyor. TUNE 220TWS ve LIVE 300TWS modellerini tanıtan JBL, yeni kablosuz kulaklıklarıyla AirPods’a rakip olmaya hazırlanıyor.

TUNE 220TWS Özellikleri ve Fiyatı

jbl tune 220tws

Yeni kablosuz kulaklıklardan biri olan TUNE 220TWS, sade tasarımı ve çok çeşitli renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Model tek şarjla 3 saat çalışabiliyor. Kablosuz şarj desteği sağlayan kılıfıyla ise çalışma süresi 16 saat daha uzayabiliyor. Modelin fiyatı da 100 dolar olarak belirlenmiş durumda.

LIVE 300TWS Özellikleri ve Fiyatı

jbl live 300tws

Diğer kablosuz kulaklık modeli TUNE 220TWS’ye göre daha üst bir model olduğunu söyleyebileceğimiz LIVE 300TWS, kulak içi tasarıma ve suya dayanıklı özelliğe sahip. Tek şarj ile 4 saat kullanılabilen bu model, kablosuz şarj destekli kılıfıyla 14 saat daha kullanılabiliyor. LIVE 300TWS modelinde Google Assistant ve Amazon Alexa desteği de bulunuyor. Kulaklığı çıkarmanıza gerek kalmadan ortam seslerini duyabileceğiniz şekilde medya sesini minimuma getiren TalkThru modu ve müzik dinlerken arka plan seslerini de duymayı mümkün kılan AmbientAware modu da cihazda yer alıyor. LIVE 300TWS için belirlenen fiyat etiketi ise 150 dolar.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz