İstediğiniz Rüyayı Görmek Mümkün mü?

0
5569
istedigin ruyayi gor

Bilinçaltımızı en iyi anlatan şeydir rüyalar. Kimi zaman geçmişte yaşadığımız olayları daha iyi anlamamızı sağlar. Kimi zaman ise gelecekten bir habercidir. Rüyaların insan psikolojisiyle ilgisi hala araştırılan bir konudur. Peki sizce istediğiniz rüyayı görmek mümkün mü? Diğer bir deyişle rüyalarımızı kontrol edebilir miyiz? Hadi o zaman en ilginç uygulama istediğin rüyayı gör ile tanışalım!

Uygulamanın detaylarına geçmeden önce nasıl çıktığından bahsedelim. İstediğin rüyayı gör uygulaması aslında çok basit bir mantıkla çalışıyor. Mesela kötü bir rüya gördüğümüzde tüm gün bunun etkisi altında kalırız. Hatta hassas birisiyseniz “başıma kötü bir şey mi gelecek” gibi endişelere kapılabiliriz. Tam tersine güzel bir rüya gördüğümüzde ise güne harika bir başlangıç yaparız. Bütün olumlu enerjilerin üzerimizde toplandığını hissederiz. Özellikle yaşamında sıkıntılar yaşayan insanlar için güzel bir rüya görebilmek önemli hale gelir. İstediğin rüyayı gör uygulaması da sizi mutlu etmek için ortaya çıktı. Eğer rüyalarınızda mutlu olursanız gerçek yaşamınızda daha mutlu bir insana dönüşürsünüz felsefesi, uygulamanın esas amacını oluşturuyor.

Son derece iddialı olan bu uygulamada istediğiniz rüyayı görmek çok kolay. Aşamalar halinde uygulamanın sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Tüm aşamaları tamamladığınız takdirde istediğiniz rüyayı görmek %99 oranında mümkünmüş. Uygulamanın geliştiricileri bu konuda son derece emin.

İstediğin rüyayı gör uygulamasını indirdiğinizde karşınıza bir soru geliyor. “İstediğin rüyayı görmeye hazır mısın?” Eğer hazırsanız “İleri” butonuna tıklayarak devam edin. Karşımıza daha ilginç olan başka bir soru daha çıkacak. “Sen istedikten sonra istediğin her rüyayı görebileceğini biliyor muydun?” Bu soru için de ileri tuşuna basarak devam edin. Şimdi uygulamanın esas aşamalarına gelmiş bulunuyoruz. Tek yapmanız gereken yatağınıza yatıp uyku pozisyonuna geçmek. Uygulamadan verim alabilmek için kulaklık takmanız gerekiyor. Işıkları kapatmayı unutmayın. Sonrasında uygulama size adım adım hangi teknikleri kullanacağınızı söylüyor. İlerleyen aşamalarda istediğiniz rüyayı düşünerek uykuya dalıyorsunuz. Uygulamaya dair en ilginç aşama ise görmek istediğin rüyanın resmini yükle aşaması. Sizler de bu tür konulara meraklıysanız uygulamayı deneyebilirsiniz. Denedikten sonra uygulamanın gerçekten işe yaradığını / yaramadığını bizlerle paylaşmayı unutmayınız…

Neden Sevdik?

 • Karşılaştığımız en ilginç uygulama.
 • Bilinçaltınıza bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.
 • İstediğiniz rüyayı görebilirsiniz.
 • Uygulamadaki teknikler sizin daha huzurlu bir uyku uyumanıza yardımcı.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
6,4 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

İstediğin Rüyayı Gör
İstediğin Rüyayı Gör
Developer: AppxBox
Price: Free
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot
 • İstediğin Rüyayı Gör Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz