İşlerinizi Kolaylaştıracak Uygulama: Kağıtta Bul

0
1892
kagitta bul uygulamasi

Bazı uygulamalar kesinlikle hayatı kolaylaştırıyor. Hepimizin bildiği klasik bir yöntemden bahsedeceğiz. Mesela elinizde uzun bir PDF belgesi var. Bu belgede bir başlığı bulmak istiyorsunuz. Bu durumda hemen CTRL+F tuşlarına basarak bulma penceresini açıyoruz. Aradığımız kelimeyi anında PDF belgesinde buluyoruz. Peki elimizdeki PDF belgesi bir kağıt çıktısı şeklindeyse o zaman ne yapacağız? Hadi o zaman kağıtta bul uygulaması ile tanışalım!

Kağıtta bul uygulaması elinizdeki kağıtlarda istediğiniz kelimeyi bulmanızı sağlar. Uygulamanın çalışma prensibi son derece basittir. Tek yapmanız gereken kağıdınızın fotoğrafını kağıtta bul uygulaması ile çekmek. Eğer birden fazla sayfa varsa “Take a new photo” tuşuna basabilirsiniz. Böylece bütün kağıtlarınızı rahatlıkla taratabilirsiniz. Dilerseniz biraz da bu uygulamayı nerelerde kullanabileceğimizden bahsedelim.

Hayatımızı kolaylaştıran uygulama kağıtta bul hemen her konuda yardımcı oluyor. Eğer bir öğrenciyseniz ve elinizde çok fazla not varsa bu uygulama size göredir. Mesela aradığınız bir formül var. Bütün notları en baştan karıştırmak çok zor olabilir. Bu durumda kağıtta bul uygulaması imdadınıza yetişecektir. Kağıt tarama özelliği bulunan bu uygulamayı denemelisiniz.

Diğer bir örnek olarak iş sahiplerinden bahsedelim. Elinizde bir sözleşme var ve sözleşme metniniz oldukça uzun. İstediğiniz ibarenin metinde yer aldığından emin olmak istiyorsunuz. Hemen kağıtta bul uygulaması ile sözleşmenin fotoğrafını çekin. Ardından bütün kontrol işlemlerinizi gerçekleştirin.

Aradığınız her kelimeyi etkili bir şekilde arayan bu uygulamayı bizler çok sevdik. Kullanım örneklerini ise çoğaltmak mümkün. Uygulamada gereken tüm performans geliştirmeleri yapılmış durumdadır. Fotoğrafını çektiğiniz kağıtlarda aradığınız kelimeyi bulmak saniyelerinizi alacaktır. Sizlere tavsiyemiz bu kurtarıcı uygulamayı her an telefonunuzda bulundurmanı yönünde. Uygulama hakkında görüş ve önerilerinizi bu yazımızın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Kağıtta bul uygulaması son derece kolay anlaşılır bir uygulama.
  • Kağıt üzerinde aradığınız kelimeyi saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.
  • Uygulama ücretsiz ve kullanıcı odaklı tasarlanmış.
  • Her an yanınızda olan bu uygulama günlük işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3,2 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Kağıtta Bul
Kağıtta Bul
Developer: Hasbi Sevinç
Price: Free
  • Kağıtta Bul Screenshot
  • Kağıtta Bul Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz