İşCep Mobil

0
13027

Mobil bankacılıkta isim yapmış bankalardan biri ama bir Enpara değil. İşCep uygulamasını kullanılabilirlik ve tasarım açısından incelediğimizde, basit, sade, anlaşılabilir ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu da kullanıcılarının uygulama üzerinde istedikleri bankacılık işlemlerini çok daha kolay ve hızlı yapmalarını sağlıyor.

İşcep Login EkranıİşCep uygulamasına login olurken kullanıcılarından Müşteri Numarası ve Şifresini ister bunun yanında güvenliğinizi sağlaması için bilgilerinizi girdikten sonra bir mobil onay kodu göndererek bunu uygulamaya yazmanızı isteyerek uygulama güvenliğini dolayısıyla sizin güvenliğinizi sağlamaktadır.  Müşteri Numarası‘nın hemen yanında bulunan HATIRLA butonu ise müşteri numaranızı her seferinde yazmamanız için size kolaylık sağlamaktadır.

Online Kredi bölümünden kredi skorunuza bağlı olarak limitler dahilinde şubeye gitmeden, imza atmadan kredi çekebilir ve ödeme planınızı kendinize göre rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Ayrıca masraf ücreti ödemiyor olmanızda bir artı.

İşbankasına ait Kredi Kartı ya da herhangi bir hesap kartınız varsa bu kartlarınızın dönemsel harcamalarına, önceki dönem veya sonraki dönem gelecek olan taksit tutarlarınızı görebilir böylece aylık harcamalarınızı buna göre düzeneleyebilirsiniz.

İşCep‘in bize sunduğu hayatımızı kolaylaştıran bazı işlemler;

  • Anlık olarak Döviz Kur fiyatlarını görebilir
  • Vadeli bir hesap açıp paranızı açtığınız vadeli hesaba aktarabilirsiniz

Havale / EFT gibi işlemleriniz için alınan ücret bakımından en uygun yer mobil bankacılık. ATM lerden yada şubeler den yaptığınız da 2 katı kadar EFT masraf ücreti alınabiliyor, bu da bizim için bankaların mobile uygulamalarını kullanmamızın en önemli sebeplerinden biri olabilir.

Diyelim ki İşCep den belli bir miktarda döviz aldınız. Bu alınan döviz miktarı vadesiz hesabınıza eklenerek size gösteriliyor. Vadesiz hesabınıza tıkladığınız da anlık olarak döviz değişimlerini görebilir Al/Sat işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İşCep‘in Apple Watch için uygulamasının olması hesabınıza para geldiğinide kredi kartı ekstreniz kesildiğinde size bunları hatırlatacak olan mesajlarınıza saatinize gönderiyor olması uygulamayı sevmemizin bir diğer sebebi.

‎İşCep
‎İşCep
Price: Free

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz