İş Bugün Mobil Uygulaması

0
3414

Android cihazlar için geliştirilen uygulamaların yayınlandığı Google Play, bu günlerde yeni bir iş ilanı uygulamasına ev sahipliği yapıyor. İş Bugün adı ile Google Play’da yayınlanmaya başlayan uygulama pek çok yönüyle kullanıcıların beğenisini kazanmış gibi görünüyor.

İş Bugün mobil uygulaması, hem iş verenler hem de iş arayanlar için bu süreci daha kolay bir hale getiriyor. İş bulma sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran bu uygulama ile farklı bir iş arama deneyimi yaşayacaksınız.

İş Bugün uygulamasının avantajlarından yararlanabilmek için yapmanız gereken ilk şey Google Play mağazasını ziyaret ederek uygulamayı ücretsiz olarak indirmek olacaktır. Ardından kendinize bir aday profili oluşturmanız gerekiyor. Bu aday profilinde diğer uygulamalarda olduğu gibi CV oluşturma zorunluluğunuz yok. Profilinize iş hayatı ve kendiniz ile ilgili bütün bilgileri doldurduktan sonra artık iş ilanlarına başvuru yapmaya başlayabilirsiniz.

İş Bugün uygulaması yalnızca iş arayan adaylar için değil iş verenler içinde eleman bulma sürecini kolaylaştıran bir uygulamadır. Uygulama içinde bir iş veren hesabı açarak istediğiniz şekilde ilan verebilirsiniz. Ardından ilanınıza gelen başvuruları değerlendirip en iyi adayı bulmak ise tamamen sizin elinizde.

İş Bugün mobil uygulaması eğitimden hizmete, bilişimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda iş ilanını içinde bulunduran bir uygulamadır. Gelişmiş iş arama ağı sayesinde istediğiniz filtreleri kullanarak iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İş Bugün uygulaması hem iş arayanlar hem de iş verenler için ücretsiz bir uygulamadır. İş arayanlar CV oluşturma zahmetine katlanmak zorunda kalmadan iş ilanlarına başvuru yapabilir. Aynı şekilde iş verenler ise oluşturdukları ücretsiz iş ilanları sayesinde, ilanlarına en uygun adayı bulabilirler.

İş Bugün uygulamasını ücretsiz olarak Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Eğer siz de iş arıyorsanız ya da eleman arıyorsanız hızlı bir iş ve eleman bulma süreci yaşamak için İş Bugün uygulamasını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz