iPlay Radio & Music Player ile Müziğin Tadını Çıkarın

0
9361

iPlay Radio & Music Player, uygulaması kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilen ve sevilen bir uygulamadır. Ücretsiz bir uygulama olup, iOS platformu üzerinde en fazla indirilen programlar arasında bulunmaktadır.

Müzik severlerin aradığı ve ihtiyaç duyduğu her türlü özelliği kullanıcılarına sağlamaktadır. Örneğin müzik severler bu uygulama sayesinde müziklerini ücretsiz bir şekilde dinleyebilir, müzik ve video indirebilir, ücretsiz olarak radyodan da faydalanabilir.

Ayrıca iPlay uygulaması müzik severlerine arka planda çalma özelliği de sunmaktadır. Yalnızca yerli şarkılar değil, yabancı şarkılar da bu programa dahildir ve Youtube, Dailymotion gibi programlar üzerinden dinlenilen müzikler iPlay üzerinden de dinlenilebilmektedir.

iPlay Radio & Music Player Özellikleri ve Kullanım Detayları

iPlay uygulaması içerisinde her türlü özelliği barındırıp müzik severlerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. En çok izlenen hit videolar, yerli ve yabancı hit şarkılar, iTunes’in kendi bünyesinde belirlediği en hit şarkılar, çeşitli remix müzikler ve yerli yabancı yüzlerce radyo kanallarına ulaşabilmek mümkündür.

iPlay’ı kullanmak isteyen kullanıcılar programın ücretsiz olmasından faydalanabilirler. İndirmek isteyen kullanıcılar iPlay’ın kendi sayfasını ziyaret edebilirler yada App Store üzerinden programa ulaşabilirler.

iPlay’i kullanmak oldukça kolaydır. iOS cihazlara sahip olan kullanıcılar ilk önce programı indirmeli ve ardından çalıştırmalıdırlar. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra arama seçeneğine tıklamalı ve oradan hangi kanal üzerinden indirme yapmak istediklerine karar vermelidirler. Kanalı belirledikten sonra indirmek veya izlemek istedikleri müzik ve videoları arama butonuna yazmalıdırlar.

Müzikleri belirleme işlemini tamamladıktan sonra kullanıcıların karşılarına otomatik izleme veya otomatik indirmek gibi seçenekler çıkacaktır. Ayrıca otomatik kullanım harici elle de seçim yapabilmektedirler. Bunlar gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırdığı için uygulama müzik severler tarafından çok beğenilmiştir.

iPlay Radio & Music Player
iPlay Radio & Music Player
  • iPlay Radio & Music Player Screenshot
  • iPlay Radio & Music Player Screenshot
  • iPlay Radio & Music Player Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz