iPhone İçin QR Kod Tarayıcı ve Barkod Okuyucu

0
4625

Son yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yapan QR kodlar, hemen hemen her yerde karşımıza çıkar oldu. Bilgi akışının hızlandırılması amacı ile ortaya çıkarılan QR kodlar kredi ve banka kartlarının telefon üzerinden kullanılmasından bütün ödemelerinizi bu yöntem ile yapılabilmesine kadar pek çok özellik taşıyor.

iPhone için geliştirilen QR Kod Tarayıcı ve Barkod Okuyucu uygulaması sayesinde elinizde bulunan QR kod ya da barkodu saniyeler içinde okutabilirsiniz. Her zaman kullanıma açık olan bu uygulama kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeden yani tamamen ücretsiz olarak çalışıyor.

QR Kod Tarayıcı ve Barkod Okuyucu uygulaması QR kodlar ve barkodlar başta olmak üzere herhangi bir yerde bulunan datamatrix kodlarını saniyeler içinde taramanıza imkan sunuyor. Otomatik tarama ve algılama özelliği sayesinde uğraşmanıza gerek kalmıyor.

QR Kod Tarayıcı ve Barkod Okuyucu uygulaması ile taradığınız bir kodu Google üzerinde yer alan alışveriş mağazalarında ya da alışveriş merkezlerinde bulunan fiyatlar ile karşılaştırabilirsiniz.

Uygulamada bulunan kartvizit tarama özelliği sayesinde tarattığınız bir kartvizit ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylece o kişi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone için geliştirilen QR Kod Tarayıcı ve Barkod Okuyucu uygulamasında taratmış olduğunuz bir kodu saniyeler içinde sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu kodu Facebook, Twitter, Snapchat gibi en çok kullanılan sosyal medya hesaplarının yanı sıra Whatsapp, WeChat ve E-Posta aracılığı ile de diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinde yer alan Tarama Geçmişi sekmesini kullanarak daha önce taranan QR kod ve barkod bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Bu pencere öğrenebileceğiniz bilgiler arasında taramanın tarih ve saati de yer alır.

iPhone için geliştirilen QR Kod Tarayıcı ve Barkod Okuyucu uygulaması oldukça basit ekran tasarımları ile kullanıcının karşısına çıkıyor. Bu ekranlar arasında aradığınız bilgilere oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kolay kullanımı ve kullanışlı arayüzü sayesinde App Store üzerinde kullanıcılardan olumlu yorumlar almayı başaran bu uygulama her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Eğer sizin de böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa App Store mağazasını ziyaret ederek ilgili uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz