InstaMini – Şipşak Kamera, Retro

0
2492
InstaMini uygulamasi

InstaMini’ye sahip olmadan da Polaroid fotoğraflar çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Fotoğraflarınıza farklı bir tarz katan Polaroid fotoğrafları çekmek InstaMini – Şipşak Kamera, Retro uygulamasıyla mümkün. Üstelik hem masrafsız hemde çok eğlenceli. Hadi o zaman bu keyifli uygulamayla tanışalım!

InstaMini uygulaması aslında Candy Camera uygulaması diyebiliriz. Tıpkı Candy Camera uygulamasında olduğu gibi bu uygulamada da birçok özellik bulunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve fotoğraf çekmeye başlamak. Fotoğraf çektikten sonra gerek effectlerle gerekse tarz anlamında değişime tanık olabilirsiniz. Uygulamaya dair birkaç şeyden bahsetmekte fayda var. InstaMini – Şipşak Kamera, Retro uygulaması ücretli bir uygulamadır. Uygulamayı indirdiğinizde ücretsiz olarak yalnızca 1 kamerayı kullanabiliyorsunuz. Fakat uygulama içi satın alma söz konusu olduğunda 5 kamera birden aktifleşiyor.

Instagram profilini özelleştirmek isteyen herkes için  InstaMini – Şipşak Kamera, Retro uygulamasını tavsiye ederiz. Bu uygulama sayesinde sizlerde bir blogger, fotoğraf sanatçısı olabilirsiniz. Ancak uygulamaya yapılan kullanıcı yorumlarını biraz inceledik. Ne yazık ki satın alma işleminin ardından 5 kameranın aktifleşmediğini söyleyen kullanıcılar olmuş. Uygulamayı tamamen ücretsiz kullanmak da mümkün olmuyor.  InstaMini – Şipşak Kamera, Retro uygulaması ilk 3 fotoğrafı ücretsiz olarak çekmenize müsaade ediyor. Ardından çekeceğiniz bütün fotoğraflar için satın alma işlemine yönlendiriyor.

Tüm bunlara rağmen güzel yorumlarda bulunan kullanıcılar da elbette var. Uygulamadan ne kadar memnun olduklarını, sorunsuz bir şekilde kullandıklarını dile getirmişler. Sizlerde bu uygulamaya bir şans vermek isteyebilirsiniz. Uygulamayla ilgili düşüncelerinizi yazımızın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • InstaMini – Şipşak Kamera, Retro Polaroid fotoğraflar çekmenin en güzel yoludur.
  • Uygulama tam anlamıyla cebinizdeki InstaMini.
  • Çok kullanışlı ve kolay anlaşılır uygulama.
  • Instagram profiliniz için farklı bir tarz oluşturabilir.
  • Telefonunuzda fazla yer kaplamaz.
  • Gittiğiniz her yerde her an fotoğraf çekebilirsiniz.
  • Fotoğraflarınıza retro effecti ekleyebilirsiniz.
  • Çektiğiniz fotoğraflara bambaşka bir hava katar.
  • Eşsiz fotoğraflar çekmek için en farklı uygulamadır.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
34 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz