Instagram, Yeni Mesajlaşma Özellikleri Alıyor

0
751
instagram mesajlasma yeni ozellikler

Instagram’a mesajlaşma için yeni özellikler geliyor. Yeni güncellemeyle birlikte Instagram; mesaj paylaşımı, mesajlara yanıt verilmesi ve sohbetlere yardımcı olan birkaç iyileştirmeler kazanacak.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Mesajlaşma için de yeni özellikler geldi. Instagram DM için gelen 7 yeni özellik, kullanıcıların mesajlaşma deneyimlerini iyileştirmeye odaklanıyor.

instagram mesaj yeni ozellik

Instagram DM’ye gelen 7 özellik

Gezinirken Yanıtla: Instagram akışınıza göz atarken mesaj aldığınızda artık mesaj alanına gitmek zorunda değilsiniz. Uygulamada gezinirken gelen bildirimi aşağı kaydırarak mesajı yanıtlayabilirsiniz. Ancak mesaja medya ile yanıt vermek istediğinizde gelen kutusuna gitmeniz gerektiğini belirtelim.

Hızlı Mesaj Gönderme: Bu özellik, Instagram’da yakın arkadaşlara mesaj gönderimini kolaylaştırıyor. Paylaş kısmına dokunup basılı tutarak, gönderileri en yakın arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kimlerin Çevrimiçi Olduğunu Görün: Gelen kutunuzun üst kısmında, o anda kimlerin çevrimiçi olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

instagram dm

Çalın, duraklatın ve yeniden çalın: Arkadaşlarınızın doğrudan DM’lerde dinlemesi için 30 saniyelik bir şarkı önizlemesi gönderebilirsiniz.

Sessizce mesaj gönderin: Mesajınıza “@silent” ekleyerek, gece geç saatlerde veya meşgul olduklarında arkadaşlarınıza haber vermeden mesaj gönderebilirsiniz.

Lo-fi Sohbet Teması: DM’ler için yeni bir sohbet teması olan Lo-fi, Sohbetlerinizi daha kişisel hale dönüştürecek.

Grup Anketleri: Özellik, doğrudan grup sohbetinizde bir anket oluşturabilmenizi sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz