Instagram, Resmi Hesabından Türkiye’den Bir İsmi Takibe Aldı

0
1017
instagram resmi hesabindan turk ismi takip etti

Instagram’ın resmi hesabı üzerinden takip ettiği az sayıdaki Instagram kullanıcısının arasına Türk bir isim de katıldı. Milyonlarca takipçisi olan az sayıdaki hesapları takip eden Instagram, Türkiye’den Czn Burak’ı da takip etmeye başladı.

Instagram’ın resmi hesabı 340 Milyon kullanıcı tarafından takip ediliyor. 340 Milyon takipçisi olan Instagram’ın takip ettiği hesaplar ise oldukça az sayıda ve seçkin isimlerden oluşuyor. Bu hesaplar arasına Türk bir isim de dahil oldu. Yemek videoları ile sosyal medyada devamlı karşımıza çıkan ünlü Türk aşçı Burak Özdemir ya da bilinen ismiyle Czn Burak, Instagram’ın takip ettikleri arasında yerini aldı. Instagram, ünlü ismi takibe almasının yanında hikayesinde de paylaştı.

instagram takip ettigi turk isim

Czn Burak, ülkemizde oldukça dikkat çeken bir isim. Öyle ki ünlü isim, Instagram’ın da dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor. 15 Milyon takipçisi olan Czn Burak, geçtiğimiz günlerde deposunda bulunan gıdaları ihtiyaç sahiplerine dağıtmasıyla da gündeme gelmiş ve birçok kişinin takdirini kazanmıştı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz