Instagram İçin En İyi Uygulama Zoomly – for instagram

0
2308
zoomly for instagram apk

Zoomly – for instagram, Instagram üzerinde profili herkese açık olan kullanıcıların paylaştıkları hikayeleri, öne çıkardıklarını, profil fotoğraflarını görüntüleyebileceğeniz ve kendi telefonunuza yüksek kalitede indirebileceğiniz harika bir uygulama.

Uygulamanın kullanımından kısaca bahsetmek gerekirse uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde sizden gerekli izinleri istiyor ve izinleri verdikten sonra giriş ekranına geçiyorsunuz burada sizi harika bir tanıtım ekranı karşılıyor, bu uygulama ile neler yapabileceğinizden bahsediyor sonrası ise oldukça kolay uygulamadaki arama kutusuna aramak istediğiniz profili daha dogrusu instagram hikayelerini ve öne çıkardıklarını anonim olarak görüntülemek isediğiniz kullanıcıyı yazıyorsunuz.

Eğer kullanıcının hikayeleri ya da öne çıkardıkları var ise bunları görüntülenebilir ve daha sonra da kendi telefonunuza indirebilirsiniz. Instagram paylaşımlarını bir kez görüntüledi-iniz kullanıcılar favorilerinize eklenir ve daha sonra arama yapmadan direk olarak kullanıcının profiline gidebilirsiniz.

Ayrıca başka kişilerin Instagram profil fotoğraflarını görüntülemek istiyorsanız uygulama tam size göredir. Profilini merak ettiğiniz kişilerin profil resmini uygulama sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan uygulama tamamen kullanıcı odaklı tasarlanmıştır. Bizler Zoomly – for instagram uygulamasını çok sevdik. Sizler de bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Zoomly – for instagram tamamen ücretsizdir.
  • Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarını, hikayelerini, ve öne çıkanlarını net bir şekilde görüntüleyebilir ve yüksek kalitede telefonunuza indirebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
26,1 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

‎Zoomly for Instagram
‎Zoomly for Instagram
  • ‎Zoomly for Instagram Screenshot
  • ‎Zoomly for Instagram Screenshot
  • ‎Zoomly for Instagram Screenshot
  • ‎Zoomly for Instagram Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz